Spelschema

Datum Tid Tid Hemmalag Bortalag Arena Biljetter TV‑kanal
2015-03-29 16:00 29/03
16:00
VIK Västerås HK VIK Rögle BK RBK ABB Arena Nord Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2015-03-30 19:00 30/03
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Leksands IF LIF Malmö Arena Köp biljett ch-tv10-16
2015-03-31 19:00 31/03
19:00
Västerviks IK VÄS IF Sundsvall Hockey SUN Plivit Trade hallen Köp biljett play_ny
2015-03-31 19:00 31/03
19:00
IK Pantern PAN AIK AIK Kirsebergs Ishall Köp biljett play_ny
2015-03-31 19:00 31/03
19:00
Tingsryds AIF TAIF Södertälje SK SSK Nelson Garden Arena Köp biljett play_ny
2015-04-01 19:00 01/04
19:00
Rögle BK RBK VIK Västerås HK VIK Lindab Arena Köp biljett
2015-04-02 19:00 02/04
19:00
AIK AIK Tingsryds AIF TAIF Hovet, Johanneshov Köp biljett ha_live
2015-04-02 19:00 02/04
19:00
IF Sundsvall Hockey SUN Södertälje SK SSK Sundsvall Energi Arena Köp biljett play_ny
2015-04-02 19:00 02/04
19:00
IK Pantern PAN Västerviks IK VÄS Kirsebergs Ishall Köp biljett play_ny
2015-04-02 19:00 02/04
19:00
Leksands IF LIF IF Malmö Redhawks MIF Tegera Arena Köp biljett
2015-04-04 16:00 04/04
16:00
Västerviks IK VÄS AIK AIK Plivit Trade hallen Köp biljett play_ny
2015-04-04 16:00 04/04
16:00
Tingsryds AIF TAIF IF Sundsvall Hockey SUN Nelson Garden Arena Köp biljett play_ny
2015-04-04 16:00 04/04
16:00
Södertälje SK SSK IK Pantern PAN AXA Sports Center Köp biljett ha_live
2015-04-04 16:00 04/04
16:00
VIK Västerås HK VIK Rögle BK RBK ABB Arena Nord Köp biljett
Datum Tid Datum Hemmalag Bortalag Arena Resultat
2014-09-10 19:00 10/09
19:00
Timrå IK TIK Mora IK MIK E.ON Arena 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
2014-09-11 19:00 11/09
19:00
IF Malmö Redhawks MIF IF Björklöven IFB Malmö Arena 6-1 (3-0, 2-1, 1-0)
2014-09-11 19:00 11/09
19:00
VIK Västerås HK VIK HC Vita Hästen VIT ABB Arena Nord 2-5 (0-2, 1-0, 1-3)
2014-09-11 19:00 11/09
19:00
AIK AIK Södertälje SK SSK Hovet, Johanneshov 2-3 (0-0, 1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-09-11 19:00 11/09
19:00
BIK Karlskoga BIK Asplöven HC ASP Nobelhallen 2-4 (1-1, 1-2, 0-1)
2014-09-11 19:00 11/09
19:00
Karlskrona HK KAR Almtuna IS AIS Telenor Arena 4-3 (1-1, 0-1, 2-1, 0-0, 1-0)
2014-09-12 19:00 12/09
19:00
Mora IK MIK IK Oskarshamn IKO FM Mattsson Arena 2-0 (1-0, 1-0, 0-0)
2014-09-12 19:00 12/09
19:00
Rögle BK RBK Timrå IK TIK Lindab Arena 3-2 (0-1, 2-1, 0-0, 0-0, 1-0)
2014-09-13 16:00 13/09
16:00
Almtuna IS AIS BIK Karlskoga BIK Metallåtervinning Arena 2-5 (0-1, 1-2, 1-2)
2014-09-13 18:30 13/09
18:30
HC Vita Hästen VIT IF Malmö Redhawks MIF Himmelstalundshallen 2-1 (1-1, 0-0, 0-0, 1-0)
2014-09-13 18:30 13/09
18:30
Södertälje SK SSK VIK Västerås HK VIK AXA Sports Center 3-1 (0-0, 0-0, 3-1)
2014-09-13 18:30 13/09
18:30
Asplöven HC ASP AIK AIK Arena Polarica 4-2 (0-1, 1-0, 3-1)
2014-09-14 16:00 14/09
16:00
IF Björklöven IFB Rögle BK RBK T3 Center 3-2 (1-0, 2-1, 0-1)
2014-09-14 16:00 14/09
16:00
IK Oskarshamn IKO Karlskrona HK KAR Arena Oskarshamn 5-1 (0-0, 2-0, 3-1)
2014-09-16 18:00 16/09
18:00
IF Malmö Redhawks MIF Södertälje SK SSK Malmö Arena 3-4 (1-1, 1-0, 1-2, 0-1)
2014-09-16 19:00 16/09
19:00
VIK Västerås HK VIK Asplöven HC ASP ABB Arena Nord 2-1 (1-1, 1-0, 0-0)
2014-09-16 19:00 16/09
19:00
AIK AIK Almtuna IS AIS Hovet, Johanneshov 2-4 (1-0, 0-1, 1-3)
2014-09-16 19:00 16/09
19:00
BIK Karlskoga BIK IK Oskarshamn IKO Nobelhallen 5-2 (3-1, 1-1, 1-0)
2014-09-16 19:00 16/09
19:00
Karlskrona HK KAR Timrå IK TIK Telenor Arena 5-3 (2-0, 2-1, 1-2)
2014-09-16 19:00 16/09
19:00
Mora IK MIK Rögle BK RBK FM Mattsson Arena 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)
2014-09-17 19:00 17/09
19:00
HC Vita Hästen VIT IF Björklöven IFB Himmelstalundshallen 3-0 (0-0, 2-0, 1-0)
2014-09-18 19:00 18/09
19:00
Asplöven HC ASP IF Malmö Redhawks MIF Arena Polarica 3-2 (2-1, 0-1, 1-0)
2014-09-18 19:00 18/09
19:00
Almtuna IS AIS VIK Västerås HK VIK Metallåtervinning Arena 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2014-09-18 19:00 18/09
19:00
IK Oskarshamn IKO AIK AIK Arena Oskarshamn 6-1 (2-0, 3-0, 1-1)
2014-09-18 19:00 18/09
19:00
Timrå IK TIK BIK Karlskoga BIK E.ON Arena 3-2 (0-0, 3-0, 0-2)
2014-09-18 19:00 18/09
19:00
Rögle BK RBK Karlskrona HK KAR Lindab Arena 2-5 (1-1, 0-1, 1-3)
2014-09-19 19:00 19/09
19:00
IF Björklöven IFB Mora IK MIK T3 Center 1-2 (0-0, 1-1, 0-1)
2014-09-19 19:00 19/09
19:00
Södertälje SK SSK HC Vita Hästen VIT AXA Sports Center 3-2 (2-0, 0-1, 0-1, 0-0, 1-0)
2014-09-20 16:00 20/09
16:00
IF Malmö Redhawks MIF Almtuna IS AIS Malmö Arena 4-1 (0-0, 3-0, 1-1)
2014-09-20 16:00 20/09
16:00
BIK Karlskoga BIK Rögle BK RBK Nobelhallen 6-4 (0-2, 2-1, 4-1)
2014-09-20 18:30 20/09
18:30
AIK AIK Timrå IK TIK Hovet, Johanneshov 2-3 (1-1, 1-1, 0-1)
2014-09-21 15:00 21/09
15:00
HC Vita Hästen VIT Asplöven HC ASP Himmelstalundshallen 5-2 (0-1, 2-1, 3-0)
2014-09-22 19:00 22/09
19:00
VIK Västerås HK VIK IK Oskarshamn IKO ABB Arena Nord 3-0 (2-0, 1-0, 0-0)
2014-09-22 19:00 22/09
19:00
Karlskrona HK KAR Mora IK MIK Telenor Arena 3-4 (1-2, 1-1, 1-1)
2014-09-22 19:00 22/09
19:00
Södertälje SK SSK IF Björklöven IFB AXA Sports Center 2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 1-0)
2014-09-24 19:00 24/09
19:00
IK Oskarshamn IKO IF Malmö Redhawks MIF Arena Oskarshamn 3-4 (3-1, 0-1, 0-1, 0-1)
2014-09-24 19:00 24/09
19:00
Mora IK MIK BIK Karlskoga BIK FM Mattsson Arena 5-3 (2-1, 1-2, 2-0)
2014-09-24 19:00 24/09
19:00
Timrå IK TIK VIK Västerås HK VIK E.ON Arena 0-2 (0-1, 0-1, 0-0)
2014-09-24 19:00 24/09
19:00
Rögle BK RBK AIK AIK Lindab Arena 3-4 (0-0, 2-2, 1-1, 0-1)
2014-09-24 19:00 24/09
19:00
IF Björklöven IFB Karlskrona HK KAR T3 Center 2-0 (0-0, 0-0, 2-0)
2014-09-24 19:00 24/09
19:00
Asplöven HC ASP Södertälje SK SSK Coop Norrbotten Arena 4-3 (1-1, 2-1, 0-1, 1-0)
2014-09-25 19:00 25/09
19:00
Almtuna IS AIS HC Vita Hästen VIT Metallåtervinning Arena 2-3 (1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-09-26 19:00 26/09
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Timrå IK TIK Malmö Arena 2-1 (0-1, 0-0, 1-0, 0-0, 1-0)
2014-09-26 19:00 26/09
19:00
Asplöven HC ASP IF Björklöven IFB Arena Polarica 2-3 (0-0, 0-1, 2-1, 0-1)
2014-09-26 19:00 26/09
19:00
VIK Västerås HK VIK Rögle BK RBK ABB Arena Nord 3-4 (2-1, 0-2, 1-0, 0-0, 0-1)
2014-09-27 16:00 27/09
16:00
AIK AIK Mora IK MIK Hovet, Johanneshov 2-3 (2-0, 0-2, 0-0, 0-1)
2014-09-27 16:00 27/09
16:00
Södertälje SK SSK Almtuna IS AIS AXA Sports Center 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)
2014-09-27 16:00 27/09
16:00
HC Vita Hästen VIT IK Oskarshamn IKO Himmelstalundshallen 5-3 (0-1, 4-2, 1-0)
2014-09-30 19:00 30/09
19:00
Rögle BK RBK IF Malmö Redhawks MIF Lindab Arena 3-2 (1-1, 2-1, 0-0)
2014-09-30 19:00 30/09
19:00
Mora IK MIK VIK Västerås HK VIK FM Mattsson Arena 5-2 (0-0, 3-1, 2-1)
2014-09-30 19:00 30/09
19:00
Karlskrona HK KAR AIK AIK Telenor Arena 4-1 (2-1, 1-0, 1-0)
2014-09-30 19:00 30/09
19:00
IF Björklöven IFB BIK Karlskoga BIK T3 Center 4-3 (0-1, 2-2, 1-0, 1-0)
2014-09-30 19:00 30/09
19:00
Almtuna IS AIS Asplöven HC ASP Metallåtervinning Arena 3-2 (0-0, 0-1, 3-1)
2014-09-30 19:00 30/09
19:00
IK Oskarshamn IKO Södertälje SK SSK Arena Oskarshamn 3-2 (0-1, 2-0, 1-1)
2014-09-30 19:00 30/09
19:00
Timrå IK TIK HC Vita Hästen VIT E.ON Arena 2-3 (1-1, 0-2, 1-0)
2014-10-02 19:00 02/10
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Mora IK MIK Malmö Arena 2-3 (0-2, 1-0, 1-1)
2014-10-02 19:00 02/10
19:00
VIK Västerås HK VIK Karlskrona HK KAR ABB Arena Nord 0-4 (0-2, 0-1, 0-1)
2014-10-02 19:00 02/10
19:00
AIK AIK BIK Karlskoga BIK Hovet, Johanneshov 5-3 (1-1, 1-0, 3-2)
2014-10-02 19:00 02/10
19:00
Almtuna IS AIS IF Björklöven IFB Metallåtervinning Arena 5-1 (1-1, 3-0, 1-0)
2014-10-02 19:00 02/10
19:00
Asplöven HC ASP IK Oskarshamn IKO Arena Polarica 3-4 (0-1, 3-1, 0-1, 0-0, 0-1)
2014-10-02 19:00 02/10
19:00
Södertälje SK SSK Timrå IK TIK AXA Sports Center 3-5 (0-1, 3-0, 0-4)
2014-10-02 19:00 02/10
19:00
HC Vita Hästen VIT Rögle BK RBK Himmelstalundshallen 2-3 (2-0, 0-2, 0-1)
2014-10-04 16:00 04/10
16:00
Karlskrona HK KAR IF Malmö Redhawks MIF Telenor Arena 0-3 (0-1, 0-1, 0-1)
2014-10-04 16:00 04/10
16:00
BIK Karlskoga BIK VIK Västerås HK VIK Nobelhallen 5-2 (2-1, 2-0, 1-1)
2014-10-04 16:00 04/10
16:00
IF Björklöven IFB AIK AIK T3 Center 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2014-10-04 16:00 04/10
16:00
Timrå IK TIK Asplöven HC ASP E.ON Arena 1-3 (0-0, 0-2, 1-1)
2014-10-04 16:00 04/10
16:00
Rögle BK RBK Södertälje SK SSK Lindab Arena 6-2 (1-1, 1-1, 4-0)
2014-10-05 15:30 05/10
15:30
Mora IK MIK HC Vita Hästen VIT FM Mattsson Arena 0-1 (0-0, 0-1, 0-0)
2014-10-05 16:00 05/10
16:00
IK Oskarshamn IKO Almtuna IS AIS Arena Oskarshamn 0-2 (0-1, 0-0, 0-1)
2014-10-06 19:00 06/10
19:00
BIK Karlskoga BIK Karlskrona HK KAR Nobelhallen 0-3 (0-1, 0-0, 0-2)
2014-10-07 19:00 07/10
19:00
AIK AIK HC Vita Hästen VIT Hovet, Johanneshov 3-2 (1-0, 2-1, 0-1)
2014-10-08 19:00 08/10
19:00
Timrå IK TIK IF Björklöven IFB E.ON Arena 3-1 (1-1, 0-0, 2-0)
2014-10-08 19:00 08/10
19:00
Almtuna IS AIS Mora IK MIK Metallåtervinning Arena 4-2 (0-1, 3-0, 1-1)
2014-10-08 19:00 08/10
19:00
IF Malmö Redhawks MIF VIK Västerås HK VIK Malmö Arena 3-2 (0-1, 2-1, 0-0, 1-0)
2014-10-08 19:00 08/10
19:00
Asplöven HC ASP Karlskrona HK KAR Arena Polarica 5-3 (1-1, 3-0, 1-2)
2014-10-08 19:00 08/10
19:00
Södertälje SK SSK BIK Karlskoga BIK AXA Sports Center 2-3 (0-1, 2-2, 0-0)
2014-10-08 19:00 08/10
19:00
Rögle BK RBK IK Oskarshamn IKO Lindab Arena 2-3 (0-1, 1-1, 1-0, 0-1)
2014-10-10 19:00 10/10
19:00
IF Malmö Redhawks MIF BIK Karlskoga BIK Malmö Arena 6-2 (1-0, 3-1, 2-1)
2014-10-10 19:00 10/10
19:00
VIK Västerås HK VIK AIK AIK ABB Arena Nord 1-2 (1-0, 0-1, 0-1)
2014-10-10 19:00 10/10
19:00
HC Vita Hästen VIT Karlskrona HK KAR Himmelstalundshallen 3-4 (1-0, 0-2, 2-1, 0-0, 0-1)
2014-10-10 19:00 10/10
19:00
IK Oskarshamn IKO IF Björklöven IFB Arena Oskarshamn 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2014-10-10 19:00 10/10
19:00
Södertälje SK SSK Mora IK MIK AXA Sports Center 5-4 (1-2, 1-1, 2-1, 0-0, 1-0)
2014-10-11 16:00 11/10
16:00
Almtuna IS AIS Timrå IK TIK Metallåtervinning Arena 3-0 (2-0, 1-0, 0-0)
2014-10-11 16:00 11/10
16:00
Asplöven HC ASP Rögle BK RBK Arena Polarica 3-0 (1-0, 0-0, 2-0)
2014-10-14 19:00 14/10
19:00
AIK AIK IF Malmö Redhawks MIF Hovet, Johanneshov 3-2 (0-0, 1-1, 1-1, 1-0)
2014-10-14 19:00 14/10
19:00
IF Björklöven IFB VIK Västerås HK VIK T3 Center 1-4 (1-1, 0-1, 0-2)
2014-10-14 19:00 14/10
19:00
Timrå IK TIK IK Oskarshamn IKO E.ON Arena 4-2 (3-0, 1-1, 0-1)
2014-10-14 19:00 14/10
19:00
Rögle BK RBK Almtuna IS AIS Lindab Arena 6-4 (2-0, 0-3, 4-1)
2014-10-14 19:00 14/10
19:00
Mora IK MIK Asplöven HC ASP FM Mattsson Arena 1-3 (0-0, 1-2, 0-1)
2014-10-14 19:00 14/10
19:00
Karlskrona HK KAR Södertälje SK SSK Telenor Arena 0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1)
2014-10-14 19:00 14/10
19:00
BIK Karlskoga BIK HC Vita Hästen VIT Nobelhallen 2-1 (2-0, 0-1, 0-0)
2014-10-16 19:00 16/10
19:00
IF Björklöven IFB IF Malmö Redhawks MIF T3 Center 0-3 (0-3, 0-0, 0-0)
2014-10-16 19:00 16/10
19:00
HC Vita Hästen VIT VIK Västerås HK VIK Himmelstalundshallen 2-5 (0-2, 1-2, 1-1)
2014-10-16 19:00 16/10
19:00
Södertälje SK SSK AIK AIK AXA Sports Center 3-1 (1-0, 1-1, 1-0)
2014-10-16 19:00 16/10
19:00
BIK Karlskoga BIK Asplöven HC ASP Nobelhallen 3-1 (0-0, 2-0, 1-1)
2014-10-16 19:00 16/10
19:00
Almtuna IS AIS Karlskrona HK KAR Metallåtervinning Arena 2-3 (1-2, 1-0, 0-0, 0-1)
2014-10-16 19:00 16/10
19:00
IK Oskarshamn IKO Mora IK MIK Arena Oskarshamn 3-4 (1-1, 2-2, 0-0, 0-0, 0-1)
2014-10-16 19:00 16/10
19:00
Timrå IK TIK Rögle BK RBK E.ON Arena 0-4 (0-0, 0-2, 0-2)
2014-10-18 16:00 18/10
16:00
BIK Karlskoga BIK Almtuna IS AIS Nobelhallen 2-4 (2-2, 0-2, 0-0)
2014-10-18 16:00 18/10
16:00
Karlskrona HK KAR IK Oskarshamn IKO Telenor Arena 4-1 (1-0, 3-0, 0-1)
2014-10-18 16:00 18/10
16:00
Mora IK MIK Timrå IK TIK FM Mattsson Arena 4-6 (0-1, 4-2, 0-3)
2014-10-18 16:00 18/10
16:00
Rögle BK RBK IF Björklöven IFB Lindab Arena 1-2 (1-1, 0-1, 0-0)
2014-10-18 18:30 18/10
18:30
IF Malmö Redhawks MIF HC Vita Hästen VIT Malmö Arena 0-2 (0-0, 0-0, 0-2)
2014-10-19 14:00 19/10
14:00
AIK AIK Asplöven HC ASP Hovet, Johanneshov 3-6 (1-1, 2-2, 0-3)
2014-10-20 19:00 20/10
19:00
VIK Västerås HK VIK Södertälje SK SSK ABB Arena Nord 3-0 (1-0, 1-0, 1-0)
2014-10-21 19:00 21/10
19:00
IK Oskarshamn IKO BIK Karlskoga BIK Arena Oskarshamn 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
2014-10-21 19:00 21/10
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Rögle BK RBK Malmö Arena 3-1 (1-1, 1-0, 1-0)
2014-10-22 19:00 22/10
19:00
Asplöven HC ASP VIK Västerås HK VIK Arena Polarica 2-6 (2-2, 0-3, 0-1)
2014-10-22 19:00 22/10
19:00
Timrå IK TIK Karlskrona HK KAR E.ON Arena 5-2 (0-0, 4-0, 1-2)
2014-10-22 19:00 22/10
19:00
IF Björklöven IFB HC Vita Hästen VIT T3 Center 3-1 (2-1, 0-0, 1-0)
2014-10-23 19:00 23/10
19:00
Rögle BK RBK Mora IK MIK Lindab Arena 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
2014-10-23 19:00 23/10
19:00
Södertälje SK SSK IF Malmö Redhawks MIF AXA Sports Center 4-6 (1-1, 1-4, 2-1)
2014-10-23 19:00 23/10
19:00
Almtuna IS AIS AIK AIK Metallåtervinning Arena 2-3 (1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-10-24 19:00 24/10
19:00
BIK Karlskoga BIK Timrå IK TIK Nobelhallen 1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)
2014-10-25 16:00 25/10
16:00
Mora IK MIK IF Björklöven IFB FM Mattsson Arena 0-3 (0-1, 0-1, 0-1)
2014-10-25 16:00 25/10
16:00
Karlskrona HK KAR Rögle BK RBK Telenor Arena 5-3 (2-0, 1-3, 2-0)
2014-10-25 16:00 25/10
16:00
HC Vita Hästen VIT Södertälje SK SSK Himmelstalundshallen 2-1 (1-0, 1-1, 0-0)
2014-10-26 16:00 26/10
16:00
IF Malmö Redhawks MIF Asplöven HC ASP Malmö Arena 4-1 (1-0, 1-1, 2-0)
2014-10-26 18:30 26/10
18:30
AIK AIK IK Oskarshamn IKO Hovet, Johanneshov 3-2 (1-1, 2-0, 0-1)
2014-10-28 19:00 28/10
19:00
Almtuna IS AIS IF Malmö Redhawks MIF Metallåtervinning Arena 3-2 (0-0, 2-1, 0-1, 0-0, 1-0)
2014-10-28 19:00 28/10
19:00
IK Oskarshamn IKO VIK Västerås HK VIK Arena Oskarshamn 4-1 (2-0, 0-0, 2-1)
2014-10-28 19:00 28/10
19:00
Timrå IK TIK AIK AIK E.ON Arena 3-1 (0-1, 2-0, 1-0)
2014-10-28 19:00 28/10
19:00
Rögle BK RBK BIK Karlskoga BIK Lindab Arena 4-2 (1-0, 1-2, 2-0)
2014-10-28 19:00 28/10
19:00
Mora IK MIK Karlskrona HK KAR FM Mattsson Arena 3-2 (1-1, 0-0, 2-1)
2014-10-28 19:00 28/10
19:00
IF Björklöven IFB Södertälje SK SSK T3 Center 3-1 (0-1, 0-0, 3-0)
2014-10-28 19:00 28/10
19:00
Asplöven HC ASP HC Vita Hästen VIT Arena Polarica 4-5 (0-2, 3-0, 1-2, 0-1)
2014-10-30 19:00 30/10
19:00
IF Malmö Redhawks MIF IK Oskarshamn IKO Malmö Arena 0-3 (0-1, 0-2, 0-0)
2014-10-30 19:00 30/10
19:00
VIK Västerås HK VIK Timrå IK TIK ABB Arena Nord 4-3 (0-0, 1-1, 2-2, 0-0, 1-0)
2014-10-30 19:00 30/10
19:00
AIK AIK Rögle BK RBK Hovet, Johanneshov 1-3 (0-0, 1-0, 0-3)
2014-10-30 19:00 30/10
19:00
Karlskrona HK KAR IF Björklöven IFB Telenor Arena 5-1 (1-1, 3-0, 1-0)
2014-10-30 19:00 30/10
19:00
Södertälje SK SSK Asplöven HC ASP AXA Sports Center 3-1 (1-1, 0-0, 2-0)
2014-10-30 19:00 30/10
19:00
HC Vita Hästen VIT Almtuna IS AIS Himmelstalundshallen 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2014-11-01 16:00 01/11
16:00
Timrå IK TIK IF Malmö Redhawks MIF E.ON Arena 3-1 (1-1, 1-0, 1-0)
2014-11-01 16:00 01/11
16:00
Rögle BK RBK VIK Västerås HK VIK Lindab Arena 3-4 (1-0, 1-1, 1-2, 0-1)
2014-11-01 16:00 01/11
16:00
Mora IK MIK AIK AIK FM Mattsson Arena 4-3 (1-0, 1-2, 2-1)
2014-11-01 16:00 01/11
16:00
IF Björklöven IFB Asplöven HC ASP T3 Center 1-2 (0-0, 1-0, 0-1, 0-1)
2014-11-01 16:00 01/11
16:00
Almtuna IS AIS Södertälje SK SSK Metallåtervinning Arena 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
2014-11-01 16:00 01/11
16:00
IK Oskarshamn IKO HC Vita Hästen VIT Arena Oskarshamn 1-2 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
2014-11-02 16:00 02/11
16:00
Karlskrona HK KAR BIK Karlskoga BIK Telenor Arena 6-2 (0-0, 3-1, 3-1)
2014-11-04 19:00 04/11
19:00
VIK Västerås HK VIK Mora IK MIK ABB Arena Nord 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
2014-11-04 19:00 04/11
19:00
AIK AIK Karlskrona HK KAR Hovet, Johanneshov 5-2 (2-0, 1-1, 2-1)
2014-11-04 19:00 04/11
19:00
BIK Karlskoga BIK IF Björklöven IFB Nobelhallen 5-6 (2-1, 2-1, 1-3, 0-1)
2014-11-04 19:00 04/11
19:00
Asplöven HC ASP Almtuna IS AIS Arena Polarica 5-3 (1-1, 2-1, 2-1)
2014-11-04 19:00 04/11
19:00
Södertälje SK SSK IK Oskarshamn IKO AXA Sports Center 4-3 (0-2, 2-0, 1-1, 1-0)
2014-11-04 19:00 04/11
19:00
HC Vita Hästen VIT Timrå IK TIK Himmelstalundshallen 6-3 (3-0, 2-2, 1-1)
2014-11-07 19:00 07/11
19:00
BIK Karlskoga BIK Mora IK MIK Nobelhallen 5-4 (0-2, 2-0, 2-2, 0-0, 1-0)
2014-11-11 19:00 11/11
19:00
Karlskrona HK KAR VIK Västerås HK VIK Telenor Arena 1-3 (0-1, 1-1, 0-1)
2014-11-11 19:00 11/11
19:00
BIK Karlskoga BIK AIK AIK Nobelhallen 5-3 (2-1, 0-0, 3-2)
2014-11-11 19:00 11/11
19:00
Almtuna IS AIS IF Björklöven IFB Metallåtervinning Arena 4-5 (2-0, 0-1, 2-3, 0-0, 0-1)
2014-11-11 19:00 11/11
19:00
IK Oskarshamn IKO Asplöven HC ASP Arena Oskarshamn 2-3 (2-0, 0-0, 0-2, 0-0, 0-1)
2014-11-11 19:00 11/11
19:00
Rögle BK RBK HC Vita Hästen VIT Lindab Arena 2-0 (1-0, 0-0, 1-0)
2014-11-12 19:00 12/11
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Mora IK MIK Malmö Arena 5-2 (2-1, 3-0, 0-1)
2014-11-12 19:00 12/11
19:00
Timrå IK TIK Södertälje SK SSK E.ON Arena 1-4 (1-1, 0-0, 0-3)
2014-11-13 19:00 13/11
19:00
VIK Västerås HK VIK BIK Karlskoga BIK ABB Arena Nord 4-5 (1-1, 2-3, 1-1)
2014-11-14 19:00 14/11
19:00
HC Vita Hästen VIT Mora IK MIK Himmelstalundshallen 2-1 (0-1, 1-0, 0-0, 1-0)
2014-11-14 19:00 14/11
19:00
Almtuna IS AIS IK Oskarshamn IKO Metallåtervinning Arena 4-1 (3-0, 0-1, 1-0)
2014-11-15 16:00 15/11
16:00
IF Malmö Redhawks MIF Karlskrona HK KAR Malmö Arena 4-2 (2-0, 0-0, 2-2)
2014-11-15 16:00 15/11
16:00
Asplöven HC ASP Timrå IK TIK Arena Polarica 5-2 (1-1, 3-1, 1-0)
2014-11-15 16:00 15/11
16:00
Södertälje SK SSK Rögle BK RBK AXA Sports Center 5-4 (2-0, 0-2, 3-2)
2014-11-16 16:00 16/11
16:00
AIK AIK IF Björklöven IFB Hovet, Johanneshov 3-4 (1-1, 1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-11-17 19:00 17/11
19:00
Södertälje SK SSK VIK Västerås HK VIK AXA Sports Center 1-3 (0-1, 0-0, 1-2)
2014-11-18 19:00 18/11
19:00
IK Oskarshamn IKO Rögle BK RBK Arena Oskarshamn 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
2014-11-19 19:00 19/11
19:00
IF Björklöven IFB Timrå IK TIK T3 Center 3-1 (0-1, 2-0, 1-0)
2014-11-19 19:00 19/11
19:00
HC Vita Hästen VIT AIK AIK Himmelstalundshallen 3-5 (2-2, 0-2, 1-1)
2014-11-19 19:00 19/11
19:00
BIK Karlskoga BIK Södertälje SK SSK Nobelhallen 0-4 (0-2, 0-2, 0-0)
2014-11-19 19:00 19/11
19:00
Karlskrona HK KAR Asplöven HC ASP Telenor Arena 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)
2014-11-19 19:00 19/11
19:00
Mora IK MIK Almtuna IS AIS FM Mattsson Arena 3-4 (2-0, 0-1, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-11-20 19:00 20/11
19:00
VIK Västerås HK VIK IF Malmö Redhawks MIF ABB Arena Nord 1-2 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
2014-11-21 19:00 21/11
19:00
IF Björklöven IFB IK Oskarshamn IKO T3 Center 1-2 (0-0, 1-1, 0-1)
2014-11-21 19:00 21/11
19:00
Timrå IK TIK Almtuna IS AIS E.ON Arena 3-0 (1-0, 1-0, 1-0)
2014-11-21 19:00 21/11
19:00
Rögle BK RBK Asplöven HC ASP Lindab Arena 4-1 (0-1, 1-0, 3-0)
2014-11-21 19:00 21/11
19:00
Mora IK MIK Södertälje SK SSK FM Mattsson Arena 5-2 (3-0, 1-2, 1-0)
2014-11-21 19:00 21/11
19:00
Karlskrona HK KAR HC Vita Hästen VIT Telenor Arena 4-1 (2-1, 0-0, 2-0)
2014-11-22 16:00 22/11
16:00
AIK AIK VIK Västerås HK VIK Hovet, Johanneshov 3-2 (3-0, 0-1, 0-1)
2014-11-22 18:30 22/11
18:30
BIK Karlskoga BIK IF Malmö Redhawks MIF Nobelhallen 3-1 (0-0, 2-0, 1-1)
2014-11-25 19:00 25/11
19:00
IF Malmö Redhawks MIF AIK AIK Malmö Arena 2-3 (1-0, 0-3, 1-0)
2014-11-25 19:00 25/11
19:00
VIK Västerås HK VIK IF Björklöven IFB ABB Arena Nord 4-0 (0-0, 3-0, 1-0)
2014-11-25 19:00 25/11
19:00
IK Oskarshamn IKO Timrå IK TIK Arena Oskarshamn 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)
2014-11-25 19:00 25/11
19:00
Almtuna IS AIS Rögle BK RBK Metallåtervinning Arena 3-4 (2-2, 1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
2014-11-25 19:00 25/11
19:00
Asplöven HC ASP Mora IK MIK Arena Polarica 2-1 (0-0, 2-1, 0-0)
2014-11-25 19:00 25/11
19:00
Södertälje SK SSK Karlskrona HK KAR AXA Sports Center 2-5 (1-3, 0-0, 1-2)
2014-11-25 19:00 25/11
19:00
HC Vita Hästen VIT BIK Karlskoga BIK Himmelstalundshallen 2-4 (0-2, 1-0, 1-2)
2014-11-27 19:00 27/11
19:00
Karlskrona HK KAR Almtuna IS AIS Telenor Arena 2-1 (1-0, 0-0, 1-1)
2014-11-27 19:00 27/11
19:00
Mora IK MIK IK Oskarshamn IKO FM Mattsson Arena 5-1 (0-0, 0-1, 5-0)
2014-11-27 19:00 27/11
19:00
Rögle BK RBK Timrå IK TIK Lindab Arena 5-1 (0-0, 1-0, 4-1)
2014-11-29 16:00 29/11
16:00
Asplöven HC ASP AIK AIK Arena Polarica 2-4 (1-1, 1-1, 0-2)
2014-11-29 16:00 29/11
16:00
Almtuna IS AIS BIK Karlskoga BIK Metallåtervinning Arena 3-1 (1-0, 1-0, 1-1)
2014-11-29 16:00 29/11
16:00
IK Oskarshamn IKO Karlskrona HK KAR Arena Oskarshamn 3-7 (1-1, 0-1, 2-5)
2014-11-29 16:00 29/11
16:00
Timrå IK TIK Mora IK MIK E.ON Arena 2-4 (1-1, 1-1, 0-2)
2014-11-29 16:00 29/11
16:00
IF Björklöven IFB Rögle BK RBK T3 Center 3-0 (1-0, 1-0, 1-0)
2014-11-29 18:30 29/11
18:30
HC Vita Hästen VIT IF Malmö Redhawks MIF Himmelstalundshallen 3-6 (1-1, 1-3, 1-2)
2014-12-01 19:00 01/12
19:00
VIK Västerås HK VIK Almtuna IS AIS ABB Arena Nord 4-1 (1-0, 3-0, 0-1)
2014-12-01 19:00 01/12
19:00
AIK AIK Södertälje SK SSK Hovet, Johanneshov 3-2 (1-0, 1-1, 1-1)
2014-12-01 19:00 01/12
19:00
IF Malmö Redhawks MIF IF Björklöven IFB Malmö Arena 4-2 (1-1, 0-1, 3-0)
2014-12-02 19:00 02/12
19:00
BIK Karlskoga BIK IK Oskarshamn IKO Nobelhallen 4-2 (1-0, 1-2, 2-0)
2014-12-03 19:00 03/12
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Södertälje SK SSK Malmö Arena 4-3 (3-0, 1-1, 0-2)
2014-12-03 19:00 03/12
19:00
VIK Västerås HK VIK Asplöven HC ASP ABB Arena Nord 4-2 (1-0, 3-1, 0-1)
2014-12-03 19:00 03/12
19:00
AIK AIK Almtuna IS AIS Hovet, Johanneshov 1-2 (0-1, 0-1, 1-0)
2014-12-03 19:00 03/12
19:00
Karlskrona HK KAR Timrå IK TIK Telenor Arena 3-1 (1-0, 2-1, 0-0)
2014-12-03 19:00 03/12
19:00
Mora IK MIK Rögle BK RBK FM Mattsson Arena 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
2014-12-03 19:00 03/12
19:00
HC Vita Hästen VIT IF Björklöven IFB Himmelstalundshallen 4-1 (1-1, 2-0, 1-0)
2014-12-05 19:00 05/12
19:00
Asplöven HC ASP IF Malmö Redhawks MIF Arena Polarica 1-2 (1-1, 0-0, 0-1)
2014-12-05 19:00 05/12
19:00
Almtuna IS AIS VIK Västerås HK VIK Metallåtervinning Arena 1-4 (1-2, 0-1, 0-1)
2014-12-05 19:00 05/12
19:00
IK Oskarshamn IKO AIK AIK Arena Oskarshamn 1-2 (0-1, 1-0, 0-0, 0-0, 0-1)
2014-12-05 19:00 05/12
19:00
Timrå IK TIK BIK Karlskoga BIK E.ON Arena 1-2 (0-1, 0-1, 1-0)
2014-12-05 19:00 05/12
19:00
Södertälje SK SSK HC Vita Hästen VIT AXA Sports Center 5-1 (2-0, 2-0, 1-1)
2014-12-05 19:00 05/12
19:00
IF Björklöven IFB Mora IK MIK T3 Center 1-4 (1-1, 0-2, 0-1)
2014-12-06 18:30 06/12
18:30
Rögle BK RBK Karlskrona HK KAR Lindab Arena 4-3 (1-1, 2-2, 1-0)
2014-12-08 19:00 08/12
19:00
VIK Västerås HK VIK IK Oskarshamn IKO ABB Arena Nord 3-2 (1-1, 2-1, 0-0)
2014-12-09 19:00 09/12
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Almtuna IS AIS Malmö Arena 8-1 (2-0, 4-0, 2-1)
2014-12-09 19:00 09/12
19:00
AIK AIK Timrå IK TIK Hovet, Johanneshov 1-2 (0-0, 0-2, 1-0)
2014-12-09 19:00 09/12
19:00
BIK Karlskoga BIK Rögle BK RBK Nobelhallen 5-4 (3-0, 1-2, 0-2, 1-0)
2014-12-09 19:00 09/12
19:00
Karlskrona HK KAR Mora IK MIK Telenor Arena 4-2 (1-0, 2-1, 1-1)
2014-12-09 19:00 09/12
19:00
Södertälje SK SSK IF Björklöven IFB AXA Sports Center 4-0 (1-0, 2-0, 1-0)
2014-12-09 19:00 09/12
19:00
HC Vita Hästen VIT Asplöven HC ASP Himmelstalundshallen 4-1 (1-0, 1-1, 2-0)
2014-12-11 19:00 11/12
19:00
IK Oskarshamn IKO IF Malmö Redhawks MIF Arena Oskarshamn 5-4 (1-0, 1-2, 2-2, 1-0)
2014-12-11 19:00 11/12
19:00
Timrå IK TIK VIK Västerås HK VIK E.ON Arena 3-4 (0-2, 2-0, 1-2)
2014-12-11 19:00 11/12
19:00
Rögle BK RBK AIK AIK Lindab Arena 5-2 (2-1, 1-0, 2-1)
2014-12-11 19:00 11/12
19:00
Mora IK MIK BIK Karlskoga BIK FM Mattsson Arena 2-3 (2-0, 0-0, 0-2, 0-1)
2014-12-11 19:00 11/12
19:00
IF Björklöven IFB Karlskrona HK KAR T3 Center 5-3 (1-1, 4-1, 0-1)
2014-12-11 19:00 11/12
19:00
Asplöven HC ASP Södertälje SK SSK Arena Polarica 0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1)
2014-12-11 19:00 11/12
19:00
Almtuna IS AIS HC Vita Hästen VIT Metallåtervinning Arena 1-2 (1-0, 0-1, 0-1)
2014-12-13 16:00 13/12
16:00
IF Malmö Redhawks MIF Timrå IK TIK Malmö Arena 4-2 (3-0, 1-2, 0-0)
2014-12-13 16:00 13/12
16:00
AIK AIK Mora IK MIK Hovet, Johanneshov 3-0 (0-0, 3-0, 0-0)
2014-12-13 16:00 13/12
16:00
BIK Karlskoga BIK Karlskrona HK KAR Nobelhallen 4-1 (0-0, 3-0, 1-1)
2014-12-13 16:00 13/12
16:00
Asplöven HC ASP IF Björklöven IFB Arena Polarica 4-5 (2-1, 2-0, 0-3, 0-1)
2014-12-13 16:00 13/12
16:00
Södertälje SK SSK Almtuna IS AIS AXA Sports Center 1-3 (0-1, 0-2, 1-0)
2014-12-14 16:00 14/12
16:00
HC Vita Hästen VIT IK Oskarshamn IKO Himmelstalundshallen 3-4 (0-2, 0-1, 3-1)
2014-12-16 19:00 16/12
19:00
Rögle BK RBK IF Malmö Redhawks MIF Lindab Arena 3-4 (1-1, 0-1, 2-1, 0-0, 0-1)
2014-12-16 19:00 16/12
19:00
VIK Västerås HK VIK Mora IK MIK ABB Arena Nord 3-2 (2-1, 1-0, 0-1)
2014-12-16 19:00 16/12
19:00
Karlskrona HK KAR AIK AIK Telenor Arena 3-2 (0-0, 0-1, 3-1)
2014-12-16 19:00 16/12
19:00
IF Björklöven IFB BIK Karlskoga BIK T3 Center 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
2014-12-16 19:00 16/12
19:00
Almtuna IS AIS Asplöven HC ASP Metallåtervinning Arena 4-3 (0-1, 3-1, 1-1)
2014-12-16 19:00 16/12
19:00
IK Oskarshamn IKO Södertälje SK SSK Arena Oskarshamn 4-3 (0-0, 1-2, 2-1, 1-0)
2014-12-16 19:00 16/12
19:00
Timrå IK TIK HC Vita Hästen VIT E.ON Arena 4-1 (1-0, 1-1, 2-0)
2014-12-18 19:00 18/12
19:00
VIK Västerås HK VIK HC Vita Hästen VIT ABB Arena Nord 4-2 (0-0, 2-0, 2-2)
2014-12-18 19:00 18/12
19:00
Asplöven HC ASP BIK Karlskoga BIK Arena Polarica 1-3 (1-0, 0-2, 0-1)
2014-12-27 16:00 27/12
16:00
Mora IK MIK IF Malmö Redhawks MIF FM Mattsson Arena 1-2 (0-0, 0-1, 1-1)
2014-12-27 16:00 27/12
16:00
VIK Västerås HK VIK Karlskrona HK KAR ABB Arena Nord 1-3 (0-0, 1-1, 0-2)
2014-12-27 16:00 27/12
16:00
AIK AIK BIK Karlskoga BIK Ericsson Globe 2-5 (1-1, 1-3, 0-1)
2014-12-27 16:00 27/12
16:00
IF Björklöven IFB Almtuna IS AIS T3 Center 4-3 (0-1, 1-1, 2-1, 1-0)
2014-12-27 16:00 27/12
16:00
Asplöven HC ASP IK Oskarshamn IKO Arena Polarica 6-3 (1-1, 3-0, 2-2)
2014-12-27 16:00 27/12
16:00
Södertälje SK SSK Timrå IK TIK AXA Sports Center 4-2 (1-0, 1-0, 2-2)
2014-12-27 16:00 27/12
16:00
HC Vita Hästen VIT Rögle BK RBK Himmelstalundshallen 3-1 (1-0, 1-0, 1-1)
2014-12-29 19:00 29/12
19:00
BIK Karlskoga BIK VIK Västerås HK VIK Nobelhallen 3-0 (1-0, 0-0, 2-0)
2014-12-29 19:00 29/12
19:00
Karlskrona HK KAR IF Malmö Redhawks MIF Telenor Arena 1-3 (0-2, 1-0, 0-1)
2014-12-29 19:00 29/12
19:00
Rögle BK RBK Södertälje SK SSK Lindab Arena 4-0 (2-0, 2-0, 0-0)
2014-12-29 19:00 29/12
19:00
Timrå IK TIK Asplöven HC ASP E.ON Arena 3-4 (3-1, 0-2, 0-0, 0-1)
2014-12-29 19:00 29/12
19:00
IK Oskarshamn IKO Almtuna IS AIS Arena Oskarshamn 6-5 (3-1, 1-4, 2-0)
2014-12-29 19:00 29/12
19:00
IF Björklöven IFB AIK AIK T3 Center 1-2 (0-1, 1-1, 0-0)
2014-12-30 19:00 30/12
19:00
Mora IK MIK HC Vita Hästen VIT FM Mattsson Arena 1-2 (0-0, 0-1, 1-1)
2015-01-03 16:00 03/01
16:00
IF Malmö Redhawks MIF VIK Västerås HK VIK Malmö Arena 2-3 (1-1, 1-2, 0-0)
2015-01-03 16:00 03/01
16:00
Rögle BK RBK IK Oskarshamn IKO Lindab Arena 4-1 (2-0, 0-1, 2-0)
2015-01-03 16:00 03/01
16:00
Timrå IK TIK IF Björklöven IFB E.ON Arena 3-5 (1-1, 2-0, 0-4)
2015-01-03 16:00 03/01
16:00
Mora IK MIK Almtuna IS AIS FM Mattsson Arena 3-2 (0-1, 1-0, 2-1)
2015-01-03 16:00 03/01
16:00
Asplöven HC ASP Karlskrona HK KAR Arena Polarica 3-5 (0-2, 2-2, 1-1)
2015-01-03 16:00 03/01
16:00
Södertälje SK SSK BIK Karlskoga BIK AXA Sports Center 3-4 (0-0, 3-1, 0-3)
2015-01-04 16:00 04/01
16:00
AIK AIK HC Vita Hästen VIT Hovet, Johanneshov 3-2 (1-0, 0-2, 1-0, 0-0, 1-0)
2015-01-06 16:00 06/01
16:00
IF Malmö Redhawks MIF BIK Karlskoga BIK Malmö Arena 3-5 (0-2, 3-2, 0-1)
2015-01-06 16:00 06/01
16:00
IK Oskarshamn IKO IF Björklöven IFB Arena Oskarshamn 3-2 (0-0, 1-2, 2-0)
2015-01-06 16:00 06/01
16:00
Almtuna IS AIS Timrå IK TIK Metallåtervinning Arena 0-3 (0-0, 0-2, 0-1)
2015-01-06 16:00 06/01
16:00
Asplöven HC ASP Rögle BK RBK Arena Polarica 4-3 (2-1, 0-2, 1-0, 1-0)
2015-01-06 16:00 06/01
16:00
Södertälje SK SSK Mora IK MIK AXA Sports Center 1-2 (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 0-1)
2015-01-06 16:00 06/01
16:00
HC Vita Hästen VIT Karlskrona HK KAR Himmelstalundshallen 2-3 (1-1, 1-0, 0-1, 0-1)
2015-01-08 19:00 08/01
19:00
VIK Västerås HK VIK AIK AIK ABB Arena Nord 5-1 (2-0, 1-0, 2-1)
2015-01-08 19:00 08/01
19:00
Timrå IK TIK IK Oskarshamn IKO E.ON Arena 6-0 (3-0, 1-0, 2-0)
2015-01-09 19:00 09/01
19:00
BIK Karlskoga BIK HC Vita Hästen VIT Nobelhallen 4-3 (0-0, 1-1, 3-2)
2015-01-10 16:00 10/01
16:00
IF Björklöven IFB VIK Västerås HK VIK T3 Center 4-3 (0-0, 0-3, 3-0, 0-0, 1-0)
2015-01-10 16:00 10/01
16:00
Karlskrona HK KAR Södertälje SK SSK Telenor Arena 5-3 (2-0, 1-2, 2-1)
2015-01-10 16:00 10/01
16:00
Mora IK MIK Asplöven HC ASP FM Mattsson Arena 4-3 (1-1, 1-1, 2-1)
2015-01-10 16:00 10/01
16:00
Rögle BK RBK Almtuna IS AIS Lindab Arena 3-2 (3-1, 0-0, 0-1)
2015-01-10 18:30 10/01
18:30
AIK AIK IF Malmö Redhawks MIF Hovet, Johanneshov 1-2 (1-0, 0-1, 0-1)
2015-01-13 19:00 13/01
19:00
VIK Västerås HK VIK Rögle BK RBK ABB Arena Nord 2-1 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0)
2015-01-14 19:00 14/01
19:00
Södertälje SK SSK AIK AIK AXA Sports Center 2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 1-0)
2015-01-15 19:00 15/01
19:00
IF Björklöven IFB IF Malmö Redhawks MIF T3 Center 6-3 (2-0, 2-1, 2-2)
2015-01-15 19:00 15/01
19:00
HC Vita Hästen VIT VIK Västerås HK VIK Himmelstalundshallen 1-4 (1-0, 0-2, 0-2)
2015-01-15 19:00 15/01
19:00
Asplöven HC ASP BIK Karlskoga BIK Arena Polarica 6-7 (1-0, 3-4, 2-2, 0-0, 0-1)
2015-01-15 19:00 15/01
19:00
Timrå IK TIK Rögle BK RBK E.ON Arena 3-2 (1-0, 1-1, 1-1)
2015-01-16 19:00 16/01
19:00
Almtuna IS AIS Karlskrona HK KAR Metallåtervinning Arena 0-4 (0-0, 0-3, 0-1)
2015-01-17 18:30 17/01
18:30
IK Oskarshamn IKO Mora IK MIK Arena Oskarshamn 1-3 (1-0, 0-0, 0-3)
2015-01-20 19:00 20/01
19:00
Rögle BK RBK IF Björklöven IFB Lindab Arena 4-3 (0-1, 2-0, 1-2, 0-0, 1-0)
2015-01-20 19:00 20/01
19:00
VIK Västerås HK VIK Södertälje SK SSK ABB Arena Nord 3-1 (2-0, 1-0, 0-1)
2015-01-20 19:00 20/01
19:00
IF Malmö Redhawks MIF HC Vita Hästen VIT Malmö Arena 9-1 (2-0, 4-1, 3-0)
2015-01-20 19:00 20/01
19:00
AIK AIK Asplöven HC ASP Hovet, Johanneshov 1-3 (0-1, 1-0, 0-2)
2015-01-20 19:00 20/01
19:00
Karlskrona HK KAR IK Oskarshamn IKO Telenor Arena 3-1 (1-0, 1-1, 1-0)
2015-01-20 19:00 20/01
19:00
Mora IK MIK Timrå IK TIK FM Mattsson Arena 5-2 (3-1, 2-1, 0-0)
2015-01-21 19:00 21/01
19:00
BIK Karlskoga BIK Almtuna IS AIS Nobelhallen 3-2 (0-0, 2-2, 1-0)
2015-01-22 19:00 22/01
19:00
Timrå IK TIK Karlskrona HK KAR E.ON Arena 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-0, 0-1)
2015-01-23 19:00 23/01
19:00
Asplöven HC ASP VIK Västerås HK VIK Coop Norrbotten Arena 1-3 (0-0, 0-1, 1-2)
2015-01-23 19:00 23/01
19:00
Almtuna IS AIS AIK AIK Metallåtervinning Arena 4-2 (0-1, 2-0, 2-1)
2015-01-23 19:00 23/01
19:00
IK Oskarshamn IKO BIK Karlskoga BIK Arena Oskarshamn 4-2 (1-0, 2-1, 1-1)
2015-01-23 19:00 23/01
19:00
IF Björklöven IFB HC Vita Hästen VIT T3 Center 3-1 (1-0, 1-1, 1-0)
2015-01-24 16:00 24/01
16:00
Rögle BK RBK Mora IK MIK Lindab Arena 3-2 (1-0, 0-1, 2-1)
2015-01-24 18:30 24/01
18:30
Södertälje SK SSK IF Malmö Redhawks MIF AXA Sports Center 2-3 (0-1, 1-0, 1-2)
2015-01-27 19:00 27/01
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Asplöven HC ASP Malmö Arena 2-3 (1-0, 0-2, 1-0, 0-0, 0-1)
2015-01-27 19:00 27/01
19:00
VIK Västerås HK VIK Almtuna IS AIS ABB Arena Nord 3-1 (0-1, 1-0, 2-0)
2015-01-27 19:00 27/01
19:00
AIK AIK IK Oskarshamn IKO Hovet, Johanneshov 1-2 (0-1, 0-0, 1-0, 0-1)
2015-01-27 19:00 27/01
19:00
BIK Karlskoga BIK Timrå IK TIK Nobelhallen 2-5 (1-0, 0-2, 1-3)
2015-01-27 19:00 27/01
19:00
HC Vita Hästen VIT Södertälje SK SSK Himmelstalundshallen 4-3 (2-0, 0-1, 1-2, 1-0)
2015-01-28 19:00 28/01
19:00
Karlskrona HK KAR Rögle BK RBK Arena Karlskrona 3-1 (1-1, 2-0, 0-0)
2015-01-28 19:00 28/01
19:00
Mora IK MIK IF Björklöven IFB FM Mattsson Arena 2-7 (0-2, 1-2, 1-3)
2015-01-29 19:00 29/01
19:00
Timrå IK TIK AIK AIK E.ON Arena 3-5 (1-2, 2-0, 0-3)
2015-01-30 19:00 30/01
19:00
Almtuna IS AIS IF Malmö Redhawks MIF Metallåtervinning Arena 2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-1)
2015-01-30 19:00 30/01
19:00
IK Oskarshamn IKO VIK Västerås HK VIK Arena Oskarshamn 2-3 (0-0, 1-1, 1-1, 0-1)
2015-01-30 19:00 30/01
19:00
IF Björklöven IFB Södertälje SK SSK T3 Center 3-0 (1-0, 2-0, 0-0)
2015-01-30 19:00 30/01
19:00
Asplöven HC ASP HC Vita Hästen VIT Arena Polarica 6-2 (3-1, 3-1, 0-0)
2015-01-31 16:00 31/01
16:00
Mora IK MIK Karlskrona HK KAR FM Mattsson Arena 3-4 (1-0, 0-1, 2-2, 0-1)
2015-01-31 18:30 31/01
18:30
Rögle BK RBK BIK Karlskoga BIK Lindab Arena 6-4 (2-0, 2-2, 2-2)
2015-02-03 19:00 03/02
19:00
IF Malmö Redhawks MIF IK Oskarshamn IKO Malmö Arena 3-2 (1-0, 0-2, 1-0, 0-0, 1-0)
2015-02-03 19:00 03/02
19:00
VIK Västerås HK VIK Timrå IK TIK ABB Arena Nord 2-4 (1-1, 1-2, 0-1)
2015-02-03 19:00 03/02
19:00
AIK AIK Rögle BK RBK Hovet, Johanneshov 2-3 (0-0, 2-2, 0-1)
2015-02-03 19:00 03/02
19:00
BIK Karlskoga BIK Mora IK MIK Nobelhallen 2-3 (0-1, 0-1, 2-1)
2015-02-03 19:00 03/02
19:00
Karlskrona HK KAR IF Björklöven IFB Arena Karlskrona 2-4 (0-2, 1-1, 1-1)
2015-02-03 19:00 03/02
19:00
Södertälje SK SSK Asplöven HC ASP AXA Sports Center 3-4 (1-1, 2-1, 0-1, 0-0, 0-1)
2015-02-03 19:00 03/02
19:00
HC Vita Hästen VIT Almtuna IS AIS Himmelstalundshallen 3-2 (2-1, 1-1, 0-0)
2015-02-10 19:00 10/02
19:00
Karlskrona HK KAR BIK Karlskoga BIK Arena Karlskrona 2-1 (1-1, 0-0, 1-0)
2015-02-10 19:00 10/02
19:00
IF Björklöven IFB Asplöven HC ASP T3 Center 4-2 (4-2, 0-0, 0-0)
2015-02-10 19:00 10/02
19:00
Almtuna IS AIS Södertälje SK SSK Metallåtervinning Arena 4-2 (1-0, 2-1, 1-1)
2015-02-11 19:00 11/02
19:00
IK Oskarshamn IKO HC Vita Hästen VIT Arena Oskarshamn 4-3 (0-0, 3-1, 0-2, 0-0, 1-0)
2015-02-12 19:00 12/02
19:00
Timrå IK TIK IF Malmö Redhawks MIF E.ON Arena 5-3 (2-2, 2-0, 1-1)
2015-02-12 19:00 12/02
19:00
Rögle BK RBK VIK Västerås HK VIK Lindab Arena 5-4 (1-0, 2-0, 1-4, 0-0, 1-0)
2015-02-12 19:00 12/02
19:00
Mora IK MIK AIK AIK FM Mattsson Arena 0-1 (0-0, 0-1, 0-0)
2015-02-13 19:00 13/02
19:00
BIK Karlskoga BIK IF Björklöven IFB Nobelhallen 5-6 (1-2, 2-2, 2-1, 0-1)
2015-02-13 19:00 13/02
19:00
Asplöven HC ASP Almtuna IS AIS Arena Polarica 2-3 (1-0, 1-2, 0-1)
2015-02-14 16:00 14/02
16:00
Södertälje SK SSK IK Oskarshamn IKO AXA Sports Center 1-3 (0-1, 1-1, 0-1)
2015-02-14 16:00 14/02
16:00
HC Vita Hästen VIT Timrå IK TIK Himmelstalundshallen 0-2 (0-0, 0-2, 0-0)
2015-02-15 16:00 15/02
16:00
AIK AIK Karlskrona HK KAR Hovet, Johanneshov 2-3 (0-0, 1-0, 1-2, 0-1)
2015-02-15 16:00 15/02
16:00
Mora IK MIK VIK Västerås HK VIK FM Mattsson Arena 0-2 (0-0, 0-2, 0-0)
2015-02-16 19:00 16/02
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Rögle BK RBK Malmö Arena 2-1 (1-0, 1-1, 0-0)
2015-02-17 19:00 17/02
19:00
BIK Karlskoga BIK AIK AIK Nobelhallen 2-1 (0-0, 0-0, 1-1, 1-0)
2015-02-18 19:00 18/02
19:00
IF Björklöven IFB Almtuna IS AIS T3 Center 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
2015-02-18 19:00 18/02
19:00
IK Oskarshamn IKO Asplöven HC ASP Arena Oskarshamn 5-3 (2-1, 2-2, 1-0)
2015-02-18 19:00 18/02
19:00
Timrå IK TIK Södertälje SK SSK E.ON Arena 2-0 (0-0, 0-0, 2-0)
2015-02-18 19:00 18/02
19:00
Rögle BK RBK HC Vita Hästen VIT Lindab Arena 2-6 (0-2, 0-0, 2-4)
2015-02-18 19:00 18/02
19:00
Karlskrona HK KAR VIK Västerås HK VIK Arena Karlskrona 2-1 (0-1, 1-0, 0-0, 1-0)
2015-02-19 19:00 19/02
19:00
Mora IK MIK IF Malmö Redhawks MIF FM Mattsson Arena 1-7 (0-1, 0-1, 1-5)
2015-02-20 19:00 20/02
19:00
Almtuna IS AIS IK Oskarshamn IKO Metallåtervinning Arena 3-2 (1-2, 1-0, 1-0)
2015-02-20 19:00 20/02
19:00
Södertälje SK SSK Rögle BK RBK AXA Sports Center 3-4 (1-1, 0-1, 2-2)
2015-02-20 19:00 20/02
19:00
VIK Västerås HK VIK BIK Karlskoga BIK ABB Arena Nord 3-2 (0-2, 1-0, 2-0)
2015-02-21 16:00 21/02
16:00
Asplöven HC ASP Timrå IK TIK Arena Polarica 3-0 (3-0, 0-0, 0-0)
2015-02-21 16:00 21/02
16:00
HC Vita Hästen VIT Mora IK MIK Himmelstalundshallen 1-2 (0-0, 1-1, 0-1)
2015-02-21 16:00 21/02
16:00
AIK AIK IF Björklöven IFB Hovet, Johanneshov 4-1 (0-1, 2-0, 2-0)
2015-02-21 18:30 21/02
18:30
IF Malmö Redhawks MIF Karlskrona HK KAR Malmö Arena 3-5 (1-1, 1-2, 1-2)
2015-02-24 19:00 24/02
19:00
VIK Västerås HK VIK IF Malmö Redhawks MIF ABB Arena Nord 3-2 (0-0, 1-0, 2-2)
2015-02-24 19:00 24/02
19:00
HC Vita Hästen VIT AIK AIK Himmelstalundshallen 0-2 (0-0, 0-0, 0-2)
2015-02-24 19:00 24/02
19:00
IK Oskarshamn IKO Rögle BK RBK Arena Oskarshamn 4-1 (0-0, 2-0, 2-1)
2015-02-24 19:00 24/02
19:00
IF Björklöven IFB Timrå IK TIK T3 Center 2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 1-0)
2015-02-24 19:00 24/02
19:00
Almtuna IS AIS Mora IK MIK Metallåtervinning Arena 5-3 (1-1, 2-2, 2-0)
2015-02-24 19:00 24/02
19:00
Karlskrona HK KAR Asplöven HC ASP Arena Karlskrona 3-2 (1-0, 1-1, 1-1)
2015-02-24 19:00 24/02
19:00
BIK Karlskoga BIK Södertälje SK SSK Nobelhallen 3-2 (1-0, 2-0, 0-2)
2015-02-26 19:00 26/02
19:00
BIK Karlskoga BIK IF Malmö Redhawks MIF Nobelhallen 3-4 (2-0, 1-3, 0-1)
2015-02-26 19:00 26/02
19:00
AIK AIK VIK Västerås HK VIK Hovet, Johanneshov 2-3 (1-2, 1-0, 0-1)
2015-02-26 19:00 26/02
19:00
IF Björklöven IFB IK Oskarshamn IKO T3 Center 3-2 (0-0, 1-1, 2-1)
2015-02-26 19:00 26/02
19:00
Timrå IK TIK Almtuna IS AIS E.ON Arena 1-2 (0-1, 1-0, 0-0, 0-1)
2015-02-26 19:00 26/02
19:00
Rögle BK RBK Asplöven HC ASP Lindab Arena 8-0 (1-0, 5-0, 2-0)
2015-02-26 19:00 26/02
19:00
Mora IK MIK Södertälje SK SSK FM Mattsson Arena 4-1 (0-1, 2-0, 2-0)
2015-02-26 19:00 26/02
19:00
Karlskrona HK KAR HC Vita Hästen VIT Arena Karlskrona 2-4 (0-1, 2-1, 0-2)
2015-02-28 16:00 28/02
16:00
IF Malmö Redhawks MIF AIK AIK Malmö Arena 3-1 (1-0, 1-0, 1-1)
2015-02-28 16:00 28/02
16:00
VIK Västerås HK VIK IF Björklöven IFB ABB Arena Nord 5-3 (2-0, 2-2, 1-1)
2015-02-28 16:00 28/02
16:00
Södertälje SK SSK Karlskrona HK KAR AXA Sports Center 2-1 (0-0, 0-0, 1-1, 0-0, 1-0)
2015-02-28 16:00 28/02
16:00
IK Oskarshamn IKO Timrå IK TIK Arena Oskarshamn 3-4 (1-0, 2-1, 0-2, 0-1)
2015-02-28 16:00 28/02
16:00
Almtuna IS AIS Rögle BK RBK Metallåtervinning Arena 5-3 (2-0, 0-3, 3-0)
2015-02-28 16:00 28/02
16:00
Asplöven HC ASP Mora IK MIK Arena Polarica 8-3 (2-1, 5-0, 1-2)
2015-02-28 16:00 28/02
16:00
HC Vita Hästen VIT BIK Karlskoga BIK Himmelstalundshallen 4-3 (3-0, 1-2, 0-1)
2015-03-04 19:00 04/03
19:00
VIK Västerås HK VIK Karlskrona HK KAR ABB Arena Nord 2-1 (0-1, 1-0, 1-0)
2015-03-05 19:00 05/03
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Rögle BK RBK Malmö Arena 2-5 (1-0, 1-1, 0-4)
2015-03-05 19:00 05/03
19:00
BIK Karlskoga BIK IF Björklöven IFB Nobelhallen 1-2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-1)
2015-03-05 19:00 05/03
19:00
Mora IK MIK HC Vita Hästen VIT FM Mattsson Arena 2-3 (0-1, 2-1, 0-0, 0-1)
2015-03-06 19:00 06/03
19:00
Karlskrona HK KAR VIK Västerås HK VIK Arena Karlskrona 3-1 (2-0, 0-0, 1-1)
2015-03-07 16:00 07/03
16:00
Rögle BK RBK BIK Karlskoga BIK Lindab Arena 5-4 (1-2, 1-2, 2-0, 0-0, 1-0)
2015-03-07 16:00 07/03
16:00
IF Björklöven IFB Mora IK MIK T3 Center 4-3 (0-1, 3-2, 0-0, 0-0, 1-0)
2015-03-07 16:00 07/03
16:00
HC Vita Hästen VIT IF Malmö Redhawks MIF Himmelstalundshallen 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
2015-03-08 16:00 08/03
16:00
VIK Västerås HK VIK Karlskrona HK KAR ABB Arena Nord 3-4 (2-0, 0-2, 1-1, 0-0, 0-1)
2015-03-09 19:00 09/03
19:00
IF Malmö Redhawks MIF IF Björklöven IFB Malmö Arena 0-2 (0-0, 0-2, 0-0)
2015-03-09 19:00 09/03
19:00
Rögle BK RBK HC Vita Hästen VIT Lindab Arena 2-1 (0-0, 0-0, 1-1, 0-0, 1-0)
2015-03-09 19:00 09/03
19:00
BIK Karlskoga BIK Mora IK MIK Nobelhallen 0-3 (0-0, 0-3, 0-0)
2015-03-10 19:00 10/03
19:00
Karlskrona HK KAR VIK Västerås HK VIK Arena Karlskrona 2-1 (0-1, 0-0, 2-0)
2015-03-11 19:00 11/03
19:00
IF Björklöven IFB HC Vita Hästen VIT T3 Center 1-2 (0-0, 0-2, 1-0)
2015-03-11 19:00 11/03
19:00
Mora IK MIK Rögle BK RBK FM Mattsson Arena 3-4 (0-1, 2-2, 1-0, 0-0, 0-1)
2015-03-11 19:00 11/03
19:00
BIK Karlskoga BIK IF Malmö Redhawks MIF Nobelhallen 2-3 (0-0, 1-1, 1-1, 0-0, 0-1)
2015-03-12 19:00 12/03
19:00
AIK AIK Södertälje SK SSK Hovet, Johanneshov 3-0 (1-0, 1-0, 1-0)
2015-03-12 19:00 12/03
19:00
IF Sundsvall Hockey SUN IK Pantern PAN Sundsvall Energi Arena 2-3 (0-0, 1-1, 1-1, 0-1)
2015-03-12 19:00 12/03
19:00
Västerviks IK VÄS Tingsryds AIF TAIF Plivit Trade hallen 4-2 (0-0, 1-2, 3-0)
2015-03-13 19:00 13/03
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Mora IK MIK Malmö Arena 2-1 (1-1, 1-0, 0-0)
2015-03-13 19:00 13/03
19:00
Rögle BK RBK IF Björklöven IFB Lindab Arena 3-1 (2-0, 1-0, 0-1)
2015-03-13 19:00 13/03
19:00
HC Vita Hästen VIT BIK Karlskoga BIK Himmelstalundshallen 5-3 (0-1, 3-0, 2-2)
2015-03-15 16:00 15/03
16:00
AIK AIK Västerviks IK VÄS Hovet, Johanneshov 4-1 (0-1, 3-0, 1-0)
2015-03-15 16:00 15/03
16:00
Södertälje SK SSK IF Sundsvall Hockey SUN AXA Sports Center 4-1 (2-0, 0-0, 2-1)
2015-03-15 16:00 15/03
16:00
IK Pantern PAN Tingsryds AIF TAIF Kirsebergs Ishall 1-4 (1-1, 0-2, 0-1)
2015-03-15 16:00 15/03
16:00
Leksands IF LIF IF Malmö Redhawks MIF Tegera Arena 3-4 (1-0, 1-2, 1-2)
2015-03-16 19:00 16/03
19:00
MODO Hockey MODO HC Vita Hästen VIT Fjällräven Center 3-0 (0-0, 1-0, 2-0)
2015-03-17 19:00 17/03
19:00
VIK Västerås HK VIK Rögle BK RBK ABB Arena Nord 3-4 (0-1, 2-2, 1-1)
2015-03-18 19:00 18/03
19:00
Tingsryds AIF TAIF AIK AIK Nelson Garden Arena 3-4 (2-1, 0-1, 1-1, 0-0, 0-1)
2015-03-18 19:00 18/03
19:00
IF Sundsvall Hockey SUN Västerviks IK VÄS Sundsvall Energi Arena 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2015-03-18 19:00 18/03
19:00
IK Pantern PAN Södertälje SK SSK Kirsebergs Ishall 5-3 (2-1, 2-1, 1-1)
2015-03-18 19:00 18/03
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Leksands IF LIF Malmö Arena 2-3 (1-0, 1-1, 0-1, 0-1)
2015-03-19 19:00 19/03
19:00
HC Vita Hästen VIT MODO Hockey MODO Himmelstalundshallen 0-2 (0-1, 0-1, 0-0)
2015-03-20 19:00 20/03
19:00
AIK AIK IF Sundsvall Hockey SUN Hovet, Johanneshov 5-2 (2-1, 2-1, 1-0)
2015-03-20 19:00 20/03
19:00
Södertälje SK SSK Tingsryds AIF TAIF AXA Sports Center 4-7 (1-0, 1-2, 2-5)
2015-03-20 19:00 20/03
19:00
Västerviks IK VÄS IK Pantern PAN Plivit Trade hallen 3-1 (0-1, 3-0, 0-0)
2015-03-20 19:00 20/03
19:00
Rögle BK RBK VIK Västerås HK VIK Lindab Arena 4-3 (0-0, 2-0, 2-3)
2015-03-21 16:00 21/03
16:00
Leksands IF LIF IF Malmö Redhawks MIF Tegera Arena 4-3 (1-0, 2-0, 1-3)
2015-03-22 16:00 22/03
16:00
Södertälje SK SSK AIK AIK AXA Sports Center 2-3 (1-0, 1-2, 0-0, 0-0, 0-1)
2015-03-22 16:00 22/03
16:00
IK Pantern PAN IF Sundsvall Hockey SUN Kirsebergs Ishall 2-1 (0-0, 0-0, 2-1)
2015-03-22 16:00 22/03
16:00
Tingsryds AIF TAIF Västerviks IK VÄS Nelson Garden Arena 5-0 (1-0, 3-0, 1-0)
2015-03-22 16:00 22/03
16:00
MODO Hockey MODO HC Vita Hästen VIT Fjällräven Center 4-1 (1-0, 2-0, 1-1)
2015-03-23 19:00 23/03
19:00
VIK Västerås HK VIK Rögle BK RBK ABB Arena Nord 3-0 (1-0, 2-0, 0-0)
2015-03-24 19:00 24/03
19:00
IF Malmö Redhawks MIF Leksands IF LIF Malmö Arena 3-1 (2-0, 0-1, 1-0)
2015-03-25 19:00 25/03
19:00
AIK AIK IK Pantern PAN Hovet, Johanneshov 4-0 (3-0, 1-0, 0-0)
2015-03-25 19:00 25/03
19:00
IF Sundsvall Hockey SUN Tingsryds AIF TAIF Sundsvall Energi Arena 2-0 (1-0, 1-0, 0-0)
2015-03-25 19:00 25/03
19:00
Västerviks IK VÄS Södertälje SK SSK Plivit Trade hallen 0-3 (0-2, 0-0, 0-1)
2015-03-25 19:00 25/03
19:00
HC Vita Hästen VIT MODO Hockey MODO Himmelstalundshallen 1-4 (1-1, 0-2, 0-1)
2015-03-26 19:00 26/03
19:00
Rögle BK RBK VIK Västerås HK VIK Lindab Arena 6-1 (1-1, 3-0, 2-0)
2015-03-27 19:00 27/03
19:00
Leksands IF LIF IF Malmö Redhawks MIF Tegera Arena 2-1 (1-1, 0-0, 1-0)
2015-03-28 16:00 28/03
16:00
IF Sundsvall Hockey SUN AIK AIK Sundsvall Energi Arena 3-1 (0-0, 1-1, 2-0)
2015-03-28 16:00 28/03
16:00
Tingsryds AIF TAIF IK Pantern PAN Nelson Garden Arena 3-4 (0-2, 3-1, 0-1)
2015-03-28 16:00 28/03
16:00
Södertälje SK SSK Västerviks IK VÄS AXA Sports Center 2-3 (0-0, 1-1, 1-2)
Ansvarig utgivare Stefan Bengtsson. Copyright HockeyAllsvenskan AB. Webbproduktion av Future Sports Media