Spelschema

Datum Tid Hemmalag Bortalag Arena Biljetter TV‑kanal
2014-11-21 19:00 IF Björklöven IK Oskarshamn T3 Center Köp biljett ha_live
2014-11-21 19:00 Timrå IK Almtuna IS E.ON Arena Köp biljett ha_live
2014-11-21 19:00 Rögle BK Asplöven HC Lindab Arena Köp biljett s243
2014-11-21 19:00 Mora IK Södertälje SK FM Mattsson Arena Köp biljett ha_live
2014-11-21 19:00 Karlskrona HK HC Vita Hästen Telenor Arena Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-11-22 16:00 AIK VIK Västerås HK Hovet, Johanneshov Köp biljett ha_live
2014-11-22 18:30 BIK Karlskoga IF Malmö Redhawks Nobelhallen Köp biljett ch-tv10-16
2014-11-25 19:00 IF Malmö Redhawks AIK Malmö Arena Köp biljett ha_live
2014-11-25 19:00 VIK Västerås HK IF Björklöven ABB Arena Nord Köp biljett s243
2014-11-25 19:00 IK Oskarshamn Timrå IK Arena Oskarshamn Köp biljett ha_live
2014-11-25 19:00 Almtuna IS Rögle BK Metallåtervinning Arena Köp biljett viasat
2014-11-25 19:00 Asplöven HC Mora IK Arena Polarica Köp biljett ha_live
2014-11-25 19:00 Södertälje SK Karlskrona HK AXA Sports Center Köp biljett ha_live
2014-11-25 19:00 HC Vita Hästen BIK Karlskoga Himmelstalundshallen Köp biljett ha_live
2014-11-27 19:00 Karlskrona HK Almtuna IS Telenor Arena Köp biljett ha_live
2014-11-27 19:00 Mora IK IK Oskarshamn FM Mattsson Arena Köp biljett ha_live
2014-11-27 19:00 Rögle BK Timrå IK Lindab Arena Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-11-29 16:00 Asplöven HC AIK Arena Polarica Köp biljett s243
2014-11-29 16:00 Almtuna IS BIK Karlskoga Metallåtervinning Arena Köp biljett ha_live
2014-11-29 16:00 IK Oskarshamn Karlskrona HK Arena Oskarshamn Köp biljett ha_live
2014-11-29 16:00 Timrå IK Mora IK E.ON Arena Köp biljett ha_live
2014-11-29 16:00 IF Björklöven Rögle BK T3 Center Köp biljett ha_live
2014-11-29 18:30 HC Vita Hästen IF Malmö Redhawks Himmelstalundshallen Köp biljett ch-tv10-16
2014-12-01 19:00 VIK Västerås HK Almtuna IS ABB Arena Nord Köp biljett ha_live
2014-12-01 19:00 AIK Södertälje SK Hovet, Johanneshov Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-01 19:00 IF Malmö Redhawks IF Björklöven Malmö Arena Köp biljett s243
2014-12-02 19:00 BIK Karlskoga IK Oskarshamn Nobelhallen Köp biljett ha_live
2014-12-03 19:00 IF Malmö Redhawks Södertälje SK Malmö Arena Köp biljett ha_live
2014-12-03 19:00 VIK Västerås HK Asplöven HC ABB Arena Nord Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-03 19:00 AIK Almtuna IS Hovet, Johanneshov Köp biljett ha_live
2014-12-03 19:00 Karlskrona HK Timrå IK Telenor Arena Köp biljett ha_live
2014-12-03 19:00 Mora IK Rögle BK FM Mattsson Arena Köp biljett ha_live
2014-12-03 19:00 HC Vita Hästen IF Björklöven Himmelstalundshallen Köp biljett s243
2014-12-05 19:00 Asplöven HC IF Malmö Redhawks Arena Polarica Köp biljett s243
2014-12-05 19:00 Almtuna IS VIK Västerås HK Metallåtervinning Arena Köp biljett ha_live
2014-12-05 19:00 IK Oskarshamn AIK Arena Oskarshamn Köp biljett ha_live
2014-12-05 19:00 Timrå IK BIK Karlskoga E.ON Arena Köp biljett ha_live
2014-12-05 19:00 Södertälje SK HC Vita Hästen AXA Sports Center Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-05 19:00 IF Björklöven Mora IK T3 Center Köp biljett ha_live
2014-12-06 18:30 Rögle BK Karlskrona HK Lindab Arena Köp biljett ch-tv10-16
2014-12-08 19:00 VIK Västerås HK IK Oskarshamn ABB Arena Nord Köp biljett ha_live
2014-12-09 19:00 IF Malmö Redhawks Almtuna IS Malmö Arena Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-09 19:00 AIK Timrå IK Hovet, Johanneshov Köp biljett ha_live
2014-12-09 19:00 BIK Karlskoga Rögle BK Nobelhallen Köp biljett ha_live
2014-12-09 19:00 Karlskrona HK Mora IK Telenor Arena Köp biljett s243
2014-12-09 19:00 Södertälje SK IF Björklöven AXA Sports Center Köp biljett ha_live
2014-12-09 19:00 HC Vita Hästen Asplöven HC Himmelstalundshallen Köp biljett ha_live
2014-12-11 19:00 IK Oskarshamn IF Malmö Redhawks Arena Oskarshamn Köp biljett ha_live
2014-12-11 19:00 Timrå IK VIK Västerås HK E.ON Arena Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-11 19:00 Rögle BK AIK Lindab Arena Köp biljett s243
2014-12-11 19:00 Mora IK BIK Karlskoga FM Mattsson Arena Köp biljett ha_live
2014-12-11 19:00 IF Björklöven Karlskrona HK T3 Center Köp biljett ha_live
2014-12-11 19:00 Asplöven HC Södertälje SK Arena Polarica Köp biljett ha_live
2014-12-11 19:00 Almtuna IS HC Vita Hästen Metallåtervinning Arena Köp biljett ha_live
2014-12-13 16:00 IF Malmö Redhawks Timrå IK Malmö Arena Köp biljett ha_live
2014-12-13 16:00 AIK Mora IK Hovet, Johanneshov Köp biljett s243
2014-12-13 16:00 BIK Karlskoga Karlskrona HK Nobelhallen Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-13 16:00 Asplöven HC IF Björklöven Arena Polarica Köp biljett ha_live
2014-12-13 16:00 Södertälje SK Almtuna IS AXA Sports Center Köp biljett ha_live
2014-12-14 16:00 HC Vita Hästen IK Oskarshamn Himmelstalundshallen Köp biljett ch-tv10-16
2014-12-16 19:00 Rögle BK IF Malmö Redhawks Lindab Arena Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-16 19:00 VIK Västerås HK Mora IK ABB Arena Nord Köp biljett ha_live
2014-12-16 19:00 Karlskrona HK AIK Telenor Arena Köp biljett ha_live
2014-12-16 19:00 IF Björklöven BIK Karlskoga T3 Center Köp biljett ha_live
2014-12-16 19:00 Almtuna IS Asplöven HC Metallåtervinning Arena Köp biljett ha_live
2014-12-16 19:00 IK Oskarshamn Södertälje SK Arena Oskarshamn Köp biljett ha_live
2014-12-16 19:00 Timrå IK HC Vita Hästen E.ON Arena Köp biljett s243
2014-12-18 19:00 VIK Västerås HK HC Vita Hästen ABB Arena Nord Köp biljett ha_live
2014-12-18 19:00 Asplöven HC BIK Karlskoga Arena Polarica Köp biljett ha_live
2014-12-27 16:00 Mora IK IF Malmö Redhawks FM Mattsson Arena Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-27 16:00 VIK Västerås HK Karlskrona HK ABB Arena Nord Köp biljett ha_live
2014-12-27 16:00 AIK BIK Karlskoga Hovet, Johanneshov Köp biljett ha_live
2014-12-27 16:00 IF Björklöven Almtuna IS T3 Center Köp biljett ha_live
2014-12-27 16:00 Asplöven HC IK Oskarshamn Arena Polarica Köp biljett ha_live
2014-12-27 16:00 Södertälje SK Timrå IK AXA Sports Center Köp biljett ha_live
2014-12-27 16:00 HC Vita Hästen Rögle BK Himmelstalundshallen Köp biljett s243
2014-12-29 19:00 BIK Karlskoga VIK Västerås HK Nobelhallen Köp biljett ha_live
2014-12-29 19:00 Karlskrona HK IF Malmö Redhawks Telenor Arena Köp biljett s243
2014-12-29 19:00 Rögle BK Södertälje SK Lindab Arena Köp biljett ha_live
2014-12-29 19:00 Timrå IK Asplöven HC E.ON Arena Köp biljett ha_live
2014-12-29 19:00 IK Oskarshamn Almtuna IS Arena Oskarshamn Köp biljett ha_live
2014-12-29 19:00 IF Björklöven AIK T3 Center Köp biljett ch-viasat-hockey-16
2014-12-30 19:00 Mora IK HC Vita Hästen FM Mattsson Arena Köp biljett ha_live
2015-01-03 16:00 IF Malmö Redhawks VIK Västerås HK Malmö Arena Köp biljett
2015-01-03 16:00 Rögle BK IK Oskarshamn Lindab Arena Köp biljett
2015-01-03 16:00 Timrå IK IF Björklöven E.ON Arena Köp biljett
2015-01-03 16:00 Mora IK Almtuna IS FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-01-03 16:00 Asplöven HC Karlskrona HK Arena Polarica Köp biljett
2015-01-03 16:00 Södertälje SK BIK Karlskoga AXA Sports Center Köp biljett
2015-01-04 16:00 AIK HC Vita Hästen Hovet, Johanneshov Köp biljett
2015-01-06 16:00 IF Malmö Redhawks BIK Karlskoga Malmö Arena Köp biljett
2015-01-06 16:00 IK Oskarshamn IF Björklöven Arena Oskarshamn Köp biljett
2015-01-06 16:00 Almtuna IS Timrå IK Metallåtervinning Arena Köp biljett
2015-01-06 16:00 Asplöven HC Rögle BK Arena Polarica Köp biljett
2015-01-06 16:00 Södertälje SK Mora IK AXA Sports Center Köp biljett
2015-01-06 16:00 HC Vita Hästen Karlskrona HK Himmelstalundshallen Köp biljett
2015-01-08 19:00 VIK Västerås HK AIK ABB Arena Nord Köp biljett
2015-01-08 19:00 Timrå IK IK Oskarshamn E.ON Arena Köp biljett
2015-01-09 19:00 BIK Karlskoga HC Vita Hästen Nobelhallen Köp biljett
2015-01-10 16:00 IF Björklöven VIK Västerås HK T3 Center Köp biljett
2015-01-10 16:00 Karlskrona HK Södertälje SK Telenor Arena Köp biljett
2015-01-10 16:00 Mora IK Asplöven HC FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-01-10 16:00 Rögle BK Almtuna IS Lindab Arena Köp biljett
2015-01-10 18:30 AIK IF Malmö Redhawks Hovet, Johanneshov Köp biljett
2015-01-13 19:00 VIK Västerås HK Rögle BK ABB Arena Nord Köp biljett
2015-01-14 19:00 Södertälje SK AIK AXA Sports Center Köp biljett
2015-01-15 19:00 IF Björklöven IF Malmö Redhawks T3 Center Köp biljett
2015-01-15 19:00 HC Vita Hästen VIK Västerås HK Himmelstalundshallen Köp biljett
2015-01-15 19:00 Asplöven HC BIK Karlskoga Arena Polarica Köp biljett
2015-01-15 19:00 Timrå IK Rögle BK E.ON Arena Köp biljett
2015-01-16 19:00 Almtuna IS Karlskrona HK Metallåtervinning Arena Köp biljett
2015-01-17 18:30 IK Oskarshamn Mora IK Arena Oskarshamn Köp biljett
2015-01-20 19:00 Rögle BK IF Björklöven Lindab Arena Köp biljett
2015-01-20 19:00 VIK Västerås HK Södertälje SK ABB Arena Nord Köp biljett
2015-01-20 19:00 IF Malmö Redhawks HC Vita Hästen Malmö Arena Köp biljett
2015-01-20 19:00 AIK Asplöven HC Hovet, Johanneshov Köp biljett
2015-01-20 19:00 Karlskrona HK IK Oskarshamn Telenor Arena Köp biljett
2015-01-20 19:00 Mora IK Timrå IK FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-01-21 19:00 BIK Karlskoga Almtuna IS Nobelhallen Köp biljett
2015-01-22 19:00 Timrå IK Karlskrona HK E.ON Arena Köp biljett
2015-01-23 19:00 Asplöven HC VIK Västerås HK Coop Norrbotten Arena Köp biljett
2015-01-23 19:00 Almtuna IS AIK Metallåtervinning Arena Köp biljett
2015-01-23 19:00 IK Oskarshamn BIK Karlskoga Arena Oskarshamn Köp biljett
2015-01-23 19:00 IF Björklöven HC Vita Hästen T3 Center Köp biljett
2015-01-24 16:00 Rögle BK Mora IK Lindab Arena Köp biljett
2015-01-24 18:30 Södertälje SK IF Malmö Redhawks AXA Sports Center Köp biljett
2015-01-27 19:00 IF Malmö Redhawks Asplöven HC Malmö Arena Köp biljett
2015-01-27 19:00 VIK Västerås HK Almtuna IS ABB Arena Nord Köp biljett
2015-01-27 19:00 AIK IK Oskarshamn Hovet, Johanneshov Köp biljett
2015-01-27 19:00 BIK Karlskoga Timrå IK Nobelhallen Köp biljett
2015-01-27 19:00 HC Vita Hästen Södertälje SK Himmelstalundshallen Köp biljett
2015-01-28 19:00 Karlskrona HK Rögle BK Telenor Arena Köp biljett
2015-01-28 19:00 Mora IK IF Björklöven FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-01-29 19:00 Timrå IK AIK E.ON Arena Köp biljett
2015-01-30 19:00 Almtuna IS IF Malmö Redhawks Metallåtervinning Arena Köp biljett
2015-01-30 19:00 IK Oskarshamn VIK Västerås HK Arena Oskarshamn Köp biljett
2015-01-30 19:00 IF Björklöven Södertälje SK T3 Center Köp biljett
2015-01-30 19:00 Asplöven HC HC Vita Hästen Arena Polarica Köp biljett
2015-01-31 16:00 Mora IK Karlskrona HK FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-01-31 18:30 Rögle BK BIK Karlskoga Lindab Arena Köp biljett
2015-02-03 19:00 IF Malmö Redhawks IK Oskarshamn Malmö Arena Köp biljett
2015-02-03 19:00 VIK Västerås HK Timrå IK ABB Arena Nord Köp biljett
2015-02-03 19:00 AIK Rögle BK Hovet, Johanneshov Köp biljett
2015-02-03 19:00 BIK Karlskoga Mora IK Nobelhallen Köp biljett
2015-02-03 19:00 Karlskrona HK IF Björklöven Telenor Arena Köp biljett
2015-02-03 19:00 Södertälje SK Asplöven HC AXA Sports Center Köp biljett
2015-02-03 19:00 HC Vita Hästen Almtuna IS Himmelstalundshallen Köp biljett
2015-02-10 19:00 Karlskrona HK BIK Karlskoga Telenor Arena Köp biljett
2015-02-10 19:00 IF Björklöven Asplöven HC T3 Center Köp biljett
2015-02-10 19:00 Almtuna IS Södertälje SK Metallåtervinning Arena Köp biljett
2015-02-11 19:00 IK Oskarshamn HC Vita Hästen Arena Oskarshamn Köp biljett
2015-02-12 19:00 Timrå IK IF Malmö Redhawks E.ON Arena Köp biljett
2015-02-12 19:00 Rögle BK VIK Västerås HK Lindab Arena Köp biljett
2015-02-12 19:00 Mora IK AIK FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-02-13 19:00 BIK Karlskoga IF Björklöven Nobelhallen Köp biljett
2015-02-13 19:00 Asplöven HC Almtuna IS Arena Polarica Köp biljett
2015-02-14 16:00 Södertälje SK IK Oskarshamn AXA Sports Center Köp biljett
2015-02-14 16:00 HC Vita Hästen Timrå IK Himmelstalundshallen Köp biljett
2015-02-15 16:00 AIK Karlskrona HK Hovet, Johanneshov Köp biljett
2015-02-15 16:00 Mora IK VIK Västerås HK FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-02-16 19:00 IF Malmö Redhawks Rögle BK Malmö Arena Köp biljett
2015-02-17 19:00 BIK Karlskoga AIK Nobelhallen Köp biljett
2015-02-18 19:00 Karlskrona HK VIK Västerås HK Telenor Arena Köp biljett
2015-02-18 19:00 IF Björklöven Almtuna IS T3 Center Köp biljett
2015-02-18 19:00 IK Oskarshamn Asplöven HC Arena Oskarshamn Köp biljett
2015-02-18 19:00 Timrå IK Södertälje SK E.ON Arena Köp biljett
2015-02-18 19:00 Rögle BK HC Vita Hästen Lindab Arena Köp biljett
2015-02-19 19:00 Mora IK IF Malmö Redhawks FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-02-20 19:00 Almtuna IS IK Oskarshamn Metallåtervinning Arena Köp biljett
2015-02-20 19:00 Södertälje SK Rögle BK AXA Sports Center Köp biljett
2015-02-20 19:00 VIK Västerås HK BIK Karlskoga ABB Arena Nord Köp biljett
2015-02-21 16:00 Asplöven HC Timrå IK Arena Polarica Köp biljett
2015-02-21 16:00 HC Vita Hästen Mora IK Himmelstalundshallen Köp biljett
2015-02-21 16:00 AIK IF Björklöven Hovet, Johanneshov Köp biljett
2015-02-21 18:30 IF Malmö Redhawks Karlskrona HK Malmö Arena Köp biljett
2015-02-24 19:00 VIK Västerås HK IF Malmö Redhawks ABB Arena Nord Köp biljett
2015-02-24 19:00 HC Vita Hästen AIK Himmelstalundshallen Köp biljett
2015-02-24 19:00 IK Oskarshamn Rögle BK Arena Oskarshamn Köp biljett
2015-02-24 19:00 IF Björklöven Timrå IK T3 Center Köp biljett
2015-02-24 19:00 Almtuna IS Mora IK Metallåtervinning Arena Köp biljett
2015-02-24 19:00 Karlskrona HK Asplöven HC Telenor Arena Köp biljett
2015-02-24 19:00 BIK Karlskoga Södertälje SK Nobelhallen Köp biljett
2015-02-26 19:00 BIK Karlskoga IF Malmö Redhawks Nobelhallen Köp biljett
2015-02-26 19:00 AIK VIK Västerås HK Hovet, Johanneshov Köp biljett
2015-02-26 19:00 IF Björklöven IK Oskarshamn T3 Center Köp biljett
2015-02-26 19:00 Timrå IK Almtuna IS E.ON Arena Köp biljett
2015-02-26 19:00 Rögle BK Asplöven HC Lindab Arena Köp biljett
2015-02-26 19:00 Mora IK Södertälje SK FM Mattsson Arena Köp biljett
2015-02-26 19:00 Karlskrona HK HC Vita Hästen Telenor Arena Köp biljett
2015-02-28 16:00 IF Malmö Redhawks AIK Malmö Arena Köp biljett
2015-02-28 16:00 VIK Västerås HK IF Björklöven ABB Arena Nord Köp biljett
2015-02-28 16:00 Södertälje SK Karlskrona HK AXA Sports Center Köp biljett
2015-02-28 16:00 IK Oskarshamn Timrå IK Arena Oskarshamn Köp biljett
2015-02-28 16:00 Almtuna IS Rögle BK Metallåtervinning Arena Köp biljett
2015-02-28 16:00 Asplöven HC Mora IK Arena Polarica Köp biljett
2015-02-28 16:00 HC Vita Hästen BIK Karlskoga Himmelstalundshallen Köp biljett
Datum Tid Hemmalag Bortalag Arena Resultat
2014-09-10 19:00 Timrå IK Mora IK E.ON Arena 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
2014-09-11 19:00 IF Malmö Redhawks IF Björklöven Malmö Arena 6-1 (3-0, 2-1, 1-0)
2014-09-11 19:00 VIK Västerås HK HC Vita Hästen ABB Arena Nord 2-5 (0-2, 1-0, 1-3)
2014-09-11 19:00 AIK Södertälje SK Hovet, Johanneshov 2-3 (0-0, 1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-09-11 19:00 BIK Karlskoga Asplöven HC Nobelhallen 2-4 (1-1, 1-2, 0-1)
2014-09-11 19:00 Karlskrona HK Almtuna IS Telenor Arena 4-3 (1-1, 0-1, 2-1, 0-0, 1-0)
2014-09-12 19:00 Mora IK IK Oskarshamn FM Mattsson Arena 2-0 (1-0, 1-0, 0-0)
2014-09-12 19:00 Rögle BK Timrå IK Lindab Arena 3-2 (0-1, 2-1, 0-0, 0-0, 1-0)
2014-09-13 16:00 Almtuna IS BIK Karlskoga Metallåtervinning Arena 2-5 (0-1, 1-2, 1-2)
2014-09-13 18:30 HC Vita Hästen IF Malmö Redhawks Himmelstalundshallen 2-1 (1-1, 0-0, 0-0, 1-0)
2014-09-13 18:30 Södertälje SK VIK Västerås HK AXA Sports Center 3-1 (0-0, 0-0, 3-1)
2014-09-13 18:30 Asplöven HC AIK Arena Polarica 4-2 (0-1, 1-0, 3-1)
2014-09-14 16:00 IF Björklöven Rögle BK T3 Center 3-2 (1-0, 2-1, 0-1)
2014-09-14 16:00 IK Oskarshamn Karlskrona HK Arena Oskarshamn 5-1 (0-0, 2-0, 3-1)
2014-09-16 18:00 IF Malmö Redhawks Södertälje SK Malmö Arena 3-4 (1-1, 1-0, 1-2, 0-1)
2014-09-16 19:00 VIK Västerås HK Asplöven HC ABB Arena Nord 2-1 (1-1, 1-0, 0-0)
2014-09-16 19:00 AIK Almtuna IS Hovet, Johanneshov 2-4 (1-0, 0-1, 1-3)
2014-09-16 19:00 BIK Karlskoga IK Oskarshamn Nobelhallen 5-2 (3-1, 1-1, 1-0)
2014-09-16 19:00 Karlskrona HK Timrå IK Telenor Arena 5-3 (2-0, 2-1, 1-2)
2014-09-16 19:00 Mora IK Rögle BK FM Mattsson Arena 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)
2014-09-17 19:00 HC Vita Hästen IF Björklöven Himmelstalundshallen 3-0 (0-0, 2-0, 1-0)
2014-09-18 19:00 Asplöven HC IF Malmö Redhawks Arena Polarica 3-2 (2-1, 0-1, 1-0)
2014-09-18 19:00 Almtuna IS VIK Västerås HK Metallåtervinning Arena 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2014-09-18 19:00 IK Oskarshamn AIK Arena Oskarshamn 6-1 (2-0, 3-0, 1-1)
2014-09-18 19:00 Timrå IK BIK Karlskoga E.ON Arena 3-2 (0-0, 3-0, 0-2)
2014-09-18 19:00 Rögle BK Karlskrona HK Lindab Arena 2-5 (1-1, 0-1, 1-3)
2014-09-19 19:00 IF Björklöven Mora IK T3 Center 1-2 (0-0, 1-1, 0-1)
2014-09-19 19:00 Södertälje SK HC Vita Hästen AXA Sports Center 3-2 (2-0, 0-1, 0-1, 0-0, 1-0)
2014-09-20 16:00 IF Malmö Redhawks Almtuna IS Malmö Arena 4-1 (0-0, 3-0, 1-1)
2014-09-20 16:00 BIK Karlskoga Rögle BK Nobelhallen 6-4 (0-2, 2-1, 4-1)
2014-09-20 18:30 AIK Timrå IK Hovet, Johanneshov 2-3 (1-1, 1-1, 0-1)
2014-09-21 15:00 HC Vita Hästen Asplöven HC Himmelstalundshallen 5-2 (0-1, 2-1, 3-0)
2014-09-22 19:00 VIK Västerås HK IK Oskarshamn ABB Arena Nord 3-0 (2-0, 1-0, 0-0)
2014-09-22 19:00 Karlskrona HK Mora IK Telenor Arena 3-4 (1-2, 1-1, 1-1)
2014-09-22 19:00 Södertälje SK IF Björklöven AXA Sports Center 2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 1-0)
2014-09-24 19:00 IK Oskarshamn IF Malmö Redhawks Arena Oskarshamn 3-4 (3-1, 0-1, 0-1, 0-1)
2014-09-24 19:00 Mora IK BIK Karlskoga FM Mattsson Arena 5-3 (2-1, 1-2, 2-0)
2014-09-24 19:00 Timrå IK VIK Västerås HK E.ON Arena 0-2 (0-1, 0-1, 0-0)
2014-09-24 19:00 Rögle BK AIK Lindab Arena 3-4 (0-0, 2-2, 1-1, 0-1)
2014-09-24 19:00 IF Björklöven Karlskrona HK T3 Center 2-0 (0-0, 0-0, 2-0)
2014-09-24 19:00 Asplöven HC Södertälje SK Coop Norrbotten Arena 4-3 (1-1, 2-1, 0-1, 1-0)
2014-09-25 19:00 Almtuna IS HC Vita Hästen Metallåtervinning Arena 2-3 (1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-09-26 19:00 IF Malmö Redhawks Timrå IK Malmö Arena 2-1 (0-1, 0-0, 1-0, 0-0, 1-0)
2014-09-26 19:00 Asplöven HC IF Björklöven Arena Polarica 2-3 (0-0, 0-1, 2-1, 0-1)
2014-09-26 19:00 VIK Västerås HK Rögle BK ABB Arena Nord 3-4 (2-1, 0-2, 1-0, 0-0, 0-1)
2014-09-27 16:00 AIK Mora IK Hovet, Johanneshov 2-3 (2-0, 0-2, 0-0, 0-1)
2014-09-27 16:00 Södertälje SK Almtuna IS AXA Sports Center 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)
2014-09-27 16:00 HC Vita Hästen IK Oskarshamn Himmelstalundshallen 5-3 (0-1, 4-2, 1-0)
2014-09-30 19:00 Rögle BK IF Malmö Redhawks Lindab Arena 3-2 (1-1, 2-1, 0-0)
2014-09-30 19:00 Mora IK VIK Västerås HK FM Mattsson Arena 5-2 (0-0, 3-1, 2-1)
2014-09-30 19:00 Karlskrona HK AIK Telenor Arena 4-1 (2-1, 1-0, 1-0)
2014-09-30 19:00 IF Björklöven BIK Karlskoga T3 Center 4-3 (0-1, 2-2, 1-0, 1-0)
2014-09-30 19:00 Almtuna IS Asplöven HC Metallåtervinning Arena 3-2 (0-0, 0-1, 3-1)
2014-09-30 19:00 IK Oskarshamn Södertälje SK Arena Oskarshamn 3-2 (0-1, 2-0, 1-1)
2014-09-30 19:00 Timrå IK HC Vita Hästen E.ON Arena 2-3 (1-1, 0-2, 1-0)
2014-10-02 19:00 IF Malmö Redhawks Mora IK Malmö Arena 2-3 (0-2, 1-0, 1-1)
2014-10-02 19:00 VIK Västerås HK Karlskrona HK ABB Arena Nord 0-4 (0-2, 0-1, 0-1)
2014-10-02 19:00 AIK BIK Karlskoga Hovet, Johanneshov 5-3 (1-1, 1-0, 3-2)
2014-10-02 19:00 Almtuna IS IF Björklöven Metallåtervinning Arena 5-1 (1-1, 3-0, 1-0)
2014-10-02 19:00 Asplöven HC IK Oskarshamn Arena Polarica 3-4 (0-1, 3-1, 0-1, 0-0, 0-1)
2014-10-02 19:00 Södertälje SK Timrå IK AXA Sports Center 3-5 (0-1, 3-0, 0-4)
2014-10-02 19:00 HC Vita Hästen Rögle BK Himmelstalundshallen 2-3 (2-0, 0-2, 0-1)
2014-10-04 16:00 Karlskrona HK IF Malmö Redhawks Telenor Arena 0-3 (0-1, 0-1, 0-1)
2014-10-04 16:00 BIK Karlskoga VIK Västerås HK Nobelhallen 5-2 (2-1, 2-0, 1-1)
2014-10-04 16:00 IF Björklöven AIK T3 Center 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2014-10-04 16:00 Timrå IK Asplöven HC E.ON Arena 1-3 (0-0, 0-2, 1-1)
2014-10-04 16:00 Rögle BK Södertälje SK Lindab Arena 6-2 (1-1, 1-1, 4-0)
2014-10-05 15:30 Mora IK HC Vita Hästen FM Mattsson Arena 0-1 (0-0, 0-1, 0-0)
2014-10-05 16:00 IK Oskarshamn Almtuna IS Arena Oskarshamn 0-2 (0-1, 0-0, 0-1)
2014-10-06 19:00 BIK Karlskoga Karlskrona HK Nobelhallen 0-3 (0-1, 0-0, 0-2)
2014-10-07 19:00 AIK HC Vita Hästen Hovet, Johanneshov 3-2 (1-0, 2-1, 0-1)
2014-10-08 19:00 IF Malmö Redhawks VIK Västerås HK Malmö Arena 3-2 (0-1, 2-1, 0-0, 1-0)
2014-10-08 19:00 Asplöven HC Karlskrona HK Arena Polarica 5-3 (1-1, 3-0, 1-2)
2014-10-08 19:00 Södertälje SK BIK Karlskoga AXA Sports Center 2-3 (0-1, 2-2, 0-0)
2014-10-08 19:00 Rögle BK IK Oskarshamn Lindab Arena 2-3 (0-1, 1-1, 1-0, 0-1)
2014-10-08 19:00 Timrå IK IF Björklöven E.ON Arena 3-1 (1-1, 0-0, 2-0)
2014-10-08 19:00 Almtuna IS Mora IK Metallåtervinning Arena 4-2 (0-1, 3-0, 1-1)
2014-10-10 19:00 IF Malmö Redhawks BIK Karlskoga Malmö Arena 6-2 (1-0, 3-1, 2-1)
2014-10-10 19:00 VIK Västerås HK AIK ABB Arena Nord 1-2 (1-0, 0-1, 0-1)
2014-10-10 19:00 HC Vita Hästen Karlskrona HK Himmelstalundshallen 3-4 (1-0, 0-2, 2-1, 0-0, 0-1)
2014-10-10 19:00 IK Oskarshamn IF Björklöven Arena Oskarshamn 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2014-10-10 19:00 Södertälje SK Mora IK AXA Sports Center 5-4 (1-2, 1-1, 2-1, 0-0, 1-0)
2014-10-11 16:00 Almtuna IS Timrå IK Metallåtervinning Arena 3-0 (2-0, 1-0, 0-0)
2014-10-11 16:00 Asplöven HC Rögle BK Arena Polarica 3-0 (1-0, 0-0, 2-0)
2014-10-14 19:00 AIK IF Malmö Redhawks Hovet, Johanneshov 3-2 (0-0, 1-1, 1-1, 1-0)
2014-10-14 19:00 IF Björklöven VIK Västerås HK T3 Center 1-4 (1-1, 0-1, 0-2)
2014-10-14 19:00 Timrå IK IK Oskarshamn E.ON Arena 4-2 (3-0, 1-1, 0-1)
2014-10-14 19:00 Rögle BK Almtuna IS Lindab Arena 6-4 (2-0, 0-3, 4-1)
2014-10-14 19:00 Mora IK Asplöven HC FM Mattsson Arena 1-3 (0-0, 1-2, 0-1)
2014-10-14 19:00 Karlskrona HK Södertälje SK Telenor Arena 0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1)
2014-10-14 19:00 BIK Karlskoga HC Vita Hästen Nobelhallen 2-1 (2-0, 0-1, 0-0)
2014-10-16 19:00 IF Björklöven IF Malmö Redhawks T3 Center 0-3 (0-3, 0-0, 0-0)
2014-10-16 19:00 HC Vita Hästen VIK Västerås HK Himmelstalundshallen 2-5 (0-2, 1-2, 1-1)
2014-10-16 19:00 Södertälje SK AIK AXA Sports Center 3-1 (1-0, 1-1, 1-0)
2014-10-16 19:00 BIK Karlskoga Asplöven HC Nobelhallen 3-1 (0-0, 2-0, 1-1)
2014-10-16 19:00 Almtuna IS Karlskrona HK Metallåtervinning Arena 2-3 (1-2, 1-0, 0-0, 0-1)
2014-10-16 19:00 IK Oskarshamn Mora IK Arena Oskarshamn 3-4 (1-1, 2-2, 0-0, 0-0, 0-1)
2014-10-16 19:00 Timrå IK Rögle BK E.ON Arena 0-4 (0-0, 0-2, 0-2)
2014-10-18 16:00 BIK Karlskoga Almtuna IS Nobelhallen 2-4 (2-2, 0-2, 0-0)
2014-10-18 16:00 Karlskrona HK IK Oskarshamn Telenor Arena 4-1 (1-0, 3-0, 0-1)
2014-10-18 16:00 Mora IK Timrå IK FM Mattsson Arena 4-6 (0-1, 4-2, 0-3)
2014-10-18 16:00 Rögle BK IF Björklöven Lindab Arena 1-2 (1-1, 0-1, 0-0)
2014-10-18 18:30 IF Malmö Redhawks HC Vita Hästen Malmö Arena 0-2 (0-0, 0-0, 0-2)
2014-10-19 14:00 AIK Asplöven HC Hovet, Johanneshov 3-6 (1-1, 2-2, 0-3)
2014-10-20 19:00 VIK Västerås HK Södertälje SK ABB Arena Nord 3-0 (1-0, 1-0, 1-0)
2014-10-21 19:00 IK Oskarshamn BIK Karlskoga Arena Oskarshamn 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
2014-10-21 19:00 IF Malmö Redhawks Rögle BK Malmö Arena 3-1 (1-1, 1-0, 1-0)
2014-10-22 19:00 Asplöven HC VIK Västerås HK Arena Polarica 2-6 (2-2, 0-3, 0-1)
2014-10-22 19:00 Timrå IK Karlskrona HK E.ON Arena 5-2 (0-0, 4-0, 1-2)
2014-10-22 19:00 IF Björklöven HC Vita Hästen T3 Center 3-1 (2-1, 0-0, 1-0)
2014-10-23 19:00 Rögle BK Mora IK Lindab Arena 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
2014-10-23 19:00 Södertälje SK IF Malmö Redhawks AXA Sports Center 4-6 (1-1, 1-4, 2-1)
2014-10-23 19:00 Almtuna IS AIK Metallåtervinning Arena 2-3 (1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-10-24 19:00 BIK Karlskoga Timrå IK Nobelhallen 1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)
2014-10-25 16:00 Mora IK IF Björklöven FM Mattsson Arena 0-3 (0-1, 0-1, 0-1)
2014-10-25 16:00 Karlskrona HK Rögle BK Telenor Arena 5-3 (2-0, 1-3, 2-0)
2014-10-25 16:00 HC Vita Hästen Södertälje SK Himmelstalundshallen 2-1 (1-0, 1-1, 0-0)
2014-10-26 16:00 IF Malmö Redhawks Asplöven HC Malmö Arena 4-1 (1-0, 1-1, 2-0)
2014-10-26 18:30 AIK IK Oskarshamn Hovet, Johanneshov 3-2 (1-1, 2-0, 0-1)
2014-10-28 19:00 Almtuna IS IF Malmö Redhawks Metallåtervinning Arena 3-2 (0-0, 2-1, 0-1, 0-0, 1-0)
2014-10-28 19:00 IK Oskarshamn VIK Västerås HK Arena Oskarshamn 4-1 (2-0, 0-0, 2-1)
2014-10-28 19:00 Timrå IK AIK E.ON Arena 3-1 (0-1, 2-0, 1-0)
2014-10-28 19:00 Rögle BK BIK Karlskoga Lindab Arena 4-2 (1-0, 1-2, 2-0)
2014-10-28 19:00 Mora IK Karlskrona HK FM Mattsson Arena 3-2 (1-1, 0-0, 2-1)
2014-10-28 19:00 IF Björklöven Södertälje SK T3 Center 3-1 (0-1, 0-0, 3-0)
2014-10-28 19:00 Asplöven HC HC Vita Hästen Arena Polarica 4-5 (0-2, 3-0, 1-2, 0-1)
2014-10-30 19:00 IF Malmö Redhawks IK Oskarshamn Malmö Arena 0-3 (0-1, 0-2, 0-0)
2014-10-30 19:00 VIK Västerås HK Timrå IK ABB Arena Nord 4-3 (0-0, 1-1, 2-2, 0-0, 1-0)
2014-10-30 19:00 AIK Rögle BK Hovet, Johanneshov 1-3 (0-0, 1-0, 0-3)
2014-10-30 19:00 Karlskrona HK IF Björklöven Telenor Arena 5-1 (1-1, 3-0, 1-0)
2014-10-30 19:00 Södertälje SK Asplöven HC AXA Sports Center 3-1 (1-1, 0-0, 2-0)
2014-10-30 19:00 HC Vita Hästen Almtuna IS Himmelstalundshallen 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2014-11-01 16:00 Timrå IK IF Malmö Redhawks E.ON Arena 3-1 (1-1, 1-0, 1-0)
2014-11-01 16:00 Rögle BK VIK Västerås HK Lindab Arena 3-4 (1-0, 1-1, 1-2, 0-1)
2014-11-01 16:00 Mora IK AIK FM Mattsson Arena 4-3 (1-0, 1-2, 2-1)
2014-11-01 16:00 IF Björklöven Asplöven HC T3 Center 1-2 (0-0, 1-0, 0-1, 0-1)
2014-11-01 16:00 Almtuna IS Södertälje SK Metallåtervinning Arena 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
2014-11-01 16:00 IK Oskarshamn HC Vita Hästen Arena Oskarshamn 1-2 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
2014-11-02 16:00 Karlskrona HK BIK Karlskoga Telenor Arena 6-2 (0-0, 3-1, 3-1)
2014-11-04 19:00 VIK Västerås HK Mora IK ABB Arena Nord 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
2014-11-04 19:00 AIK Karlskrona HK Hovet, Johanneshov 5-2 (2-0, 1-1, 2-1)
2014-11-04 19:00 BIK Karlskoga IF Björklöven Nobelhallen 5-6 (2-1, 2-1, 1-3, 0-1)
2014-11-04 19:00 Asplöven HC Almtuna IS Arena Polarica 5-3 (1-1, 2-1, 2-1)
2014-11-04 19:00 Södertälje SK IK Oskarshamn AXA Sports Center 4-3 (0-2, 2-0, 1-1, 1-0)
2014-11-04 19:00 HC Vita Hästen Timrå IK Himmelstalundshallen 6-3 (3-0, 2-2, 1-1)
2014-11-07 19:00 BIK Karlskoga Mora IK Nobelhallen 5-4 (0-2, 2-0, 2-2, 0-0, 1-0)
2014-11-11 19:00 Karlskrona HK VIK Västerås HK Telenor Arena 1-3 (0-1, 1-1, 0-1)
2014-11-11 19:00 BIK Karlskoga AIK Nobelhallen 5-3 (2-1, 0-0, 3-2)
2014-11-11 19:00 Almtuna IS IF Björklöven Metallåtervinning Arena 4-5 (2-0, 0-1, 2-3, 0-0, 0-1)
2014-11-11 19:00 IK Oskarshamn Asplöven HC Arena Oskarshamn 2-3 (2-0, 0-0, 0-2, 0-0, 0-1)
2014-11-11 19:00 Rögle BK HC Vita Hästen Lindab Arena 2-0 (1-0, 0-0, 1-0)
2014-11-12 19:00 IF Malmö Redhawks Mora IK Malmö Arena 5-2 (2-1, 3-0, 0-1)
2014-11-12 19:00 Timrå IK Södertälje SK E.ON Arena 1-4 (1-1, 0-0, 0-3)
2014-11-13 19:00 VIK Västerås HK BIK Karlskoga ABB Arena Nord 4-5 (1-1, 2-3, 1-1)
2014-11-14 19:00 HC Vita Hästen Mora IK Himmelstalundshallen 2-1 (0-1, 1-0, 0-0, 1-0)
2014-11-14 19:00 Almtuna IS IK Oskarshamn Metallåtervinning Arena 4-1 (3-0, 0-1, 1-0)
2014-11-15 16:00 IF Malmö Redhawks Karlskrona HK Malmö Arena 4-2 (2-0, 0-0, 2-2)
2014-11-15 16:00 Asplöven HC Timrå IK Arena Polarica 5-2 (1-1, 3-1, 1-0)
2014-11-15 16:00 Södertälje SK Rögle BK AXA Sports Center 5-4 (2-0, 0-2, 3-2)
2014-11-16 16:00 AIK IF Björklöven Hovet, Johanneshov 3-4 (1-1, 1-0, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-11-17 19:00 Södertälje SK VIK Västerås HK AXA Sports Center 1-3 (0-1, 0-0, 1-2)
2014-11-18 19:00 IK Oskarshamn Rögle BK Arena Oskarshamn 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
2014-11-19 19:00 IF Björklöven Timrå IK T3 Center 3-1 (0-1, 2-0, 1-0)
2014-11-19 19:00 HC Vita Hästen AIK Himmelstalundshallen 3-5 (2-2, 0-2, 1-1)
2014-11-19 19:00 BIK Karlskoga Södertälje SK Nobelhallen 0-4 (0-2, 0-2, 0-0)
2014-11-19 19:00 Karlskrona HK Asplöven HC Telenor Arena 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)
2014-11-19 19:00 Mora IK Almtuna IS FM Mattsson Arena 3-4 (2-0, 0-1, 1-2, 0-0, 0-1)
2014-11-20 19:00 VIK Västerås HK IF Malmö Redhawks ABB Arena Nord 1-2 (0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 0-1)
Ansvarig utgivare Stefan Bengtsson. Copyright HockeyAllsvenskan AB. Webbproduktion av Future Sports Media