Försäsong 2018

Schemat uppdateras efter hand.

AIK   
         
4/8 16.00  Gotland Finest - AIK 0-11 [Text]
18/8 15.00 AIK - Brynäs 4-0 [Text]
29/8 19.00 AIK - Vita Hästen 3-0 [Text
6/9 19.00 Södertälje - AIK 3-2 (OT) [Text]
8/9 13.00 AIK - Västerås 6-1 [Text][Highlights]
9/9 12.00 Leksand - AIK 2-3 (OT) [Text][Highlights]
13/9 19.00 Vita Hästen - AIK 1-5
         
ALMTUNA   
         
9/8 19.00 Almtuna - Djurgården 2-5 [Text][Highlights]
15/8 19.00 Västerås - Almtuna 2-1 (PS) [Text][Highlights]
22/8 19.00 Almtuna - Timrå 1-5 [Text][Highlights]
23/8 19.00 Almtuna - Södertälje 2-3 [Text][Highlights]
31/8 19.00 Pantern - Almtuna 2-4 [Text]
1/9 14.00 Rödövre - Almtuna 2-6 [Text]
14/9 19.00 Almtuna - Västerås 2-4 [Text]
         
BJÖRKLÖVEN   
         
14/8 19.00 Björklöven - Skellefteå 1-4 [Text][Highlights]
16/8 19.00 Sport - Björklöven 2-3 [Text
17/8 16.00 Ässät - Björklöven 5-1 [Text]
22/8 19.00 Modo - Björklöven 0-3 [Text]
31/8 17.30 Björklöven - Timrå 4-5 (OT) [Text][Highlights]
1/9 14.00 Mora - Björklöven 4-5 (OT) [Text][Highlights]
11/9 19.00 Luleå - Björklöven 9-5 [Text]
13/9 19.00 Vännäs - Björklöven 1-6 [Text][Highlights
         
KARLSKOGA   
         
9/8 19.00 Karlskoga - Örebro 2-5 [Text][Highlights]
14/8 19.00 Vita Hästen - Karlskoga 3-6 [Text
21/8 19.00 Karlskoga - Södertälje 3-2 (OT) [Text][Highlights]
25/8 15.00 Visby Roma - Karlskoga 2-4 [Text][Highlights]
1/9 15.00 Karlskoga - Stjernen 6-3 [Text
7/9 19.00 Karlskoga - Mariestad 2-1 (OT) [Text
14/9 19.00 Södertälje - Karlskoga 2-5 [Text]
         
KARLSKRONA   
         
17/8 19.00 Karlskrona - Kallinge/Ronneby 5-1 [Text][Highlights]
22/8 19.00 KalPa - Karlskona 1-3 [Text
24/8 19.00 Peliitat - Karlskrona 1-6 [Text]
4/9 19.00 Karlskrona - Västervik 3-2 [Text][Highlights]
7/9 19.00 Kallinge/Ronneby - Karlskrona 3-7 [Text
8/9 15.00 Oskarshamn - Karlskrona 2-3 (OT) [Text]  
9/9 16.00 Kristianstad - Karlskrona 3-4 (OT) [Text
16/9 15.00 Karlskrona - Pantern 3-0 [Text]
         
LEKSAND   
         
11/8 20.00 Sheffield - Leksand 3-2 [Text][Highlights]
12/8 18.00 Sheffield - Leksand 0-7 [Text]
16/8 19.00  Mora - Leksand 1-2 [Text
23/8 19.00 Frölunda - Leksand 3-2 [Text][Highlights]
25/8 16.00  Färjestad - Leksand 6-3 [Text][Highlights]
30/8 18.00 Leksand - Tingsryd 2-3 [Text]
7/9 19.00 Leksand - Västerås 4-1 [Text]
8/9 17.00 Södertälje - Leksand 2-3 [Text
9/9 12.00 Leksand - AIK 2-3 (OT) [Text][Highlights]
         
MODO   
         
14/8 19.00 Timrå - MODO 5-4 (PS) [Text][Highlights]
22/8 19.00 MODO - Björklöven 0-3 [Text]
28/8 19.00 Skellefteå - MODO 3-4 [Text]
31/8 20.00 Mora - MODO 3-4 [Text][Highlights]
1/9 17.00 Timrå - MODO 4-3 (OT) [Text][Highlights]
12/9 19.00 MODO - Örnsköldsvik 5-2 [Text
         
OSKARSHAMN   
         
10/8 19.00 Oskarshamn - Kalmar 4-2 [Text][Highlights]
17/8 19.00 Oskarshamn - Västervik 3-5 [Text][Highlights]
24/8 19.00 Oskarshamn - Pantern 2-1 [Text][Highlights]
7/9 19.00 Kristianstad - Oskarshamn 1-3 [Text
8/9 15.00 Oskarshamn - Karlskrona 2-3 (OT) [Text]  
9/9 14.00 Kallinge/Ronneby - Oskarshamn 5-8 [Text
15/9 15.00 Tingsryd - Oskarshamn 2-4 [Text]
         
PANTERN   
         
14/8 19.00  Pantern - Malmö 0-2 [Text]  
22/8 19.00 Pantern - Västervik 1-4 [Text
24/8 19.00 Oskarshamn - Pantern 2-1 [Text][Highlights]
31/8 19.00 Pantern - Almtuna 2-4 [Text
14/9 19.00 Västervik - Pantern 2-4 [Text]
16/9 15.00 Karlskrona - Pantern 3-0 [Text
         
SÖDERTÄLJE   
         
10/8 19.00 Södertälje - Vita Hästen 0-3 [Text][Highlights]
15/8 19.00 Södertälje - Västervik 2-4 [Text]
21/8 19.00 Karlskoga - Södertälje 3-2 (OT) [Text][Highlights]
23/8 19.00 Almtuna - Södertälje 2-3 [Text][Highlights]
31/8 19.00 Västerås - Södertälje 2-0 [Text]
6/9 19.00 Södertälje - AIK 3-2 (OT) [Text]
8/9 17.00 Södertälje - Leksand 2-3 [Text
9/9 16.00 Södertälje - Västerås 2-1 [Text][Highlights]
14/9 19.00 Södertälje - Karlskoga 2-5 [Text
         
TINGSRYD   
         
15/8 19.00 Tingsryd - Kalmar 2-1 [Text]
21/8 19.00 Kallinge/Ronneby - Tingsryd 2-3 [Text]
28/8 19.00 Västerås - Tingsryd 0-2 [Text]
30/8 18.00 Leksand - Tingsryd 2-3 [Text]
4/9 19.00 Tingsryd - Kallinge/Ronneby 3-1 [Text]
6/6 19.00 Rögle - Tingsryd 8-2 [Text]
15/9 19.00 Tingsryd - Oskarshamn 2-4 [Text]
         
VITA HÄSTEN   
         
7/8 19.00 Vita Hästen - Linköping 3-2 (str) [Text][Highlights]
10/8 19.00 Södertälje - Vita Hästen 0-3 [Text][Highlights]
14/8 19.00 Vita Hästen - Karlskoga 3-6 [Text
29/8 19.00 Vita Hästen - AIK 0-3 [Text]
2/9 15.00 Vita Hästen - Sarpsborg 4-5 [Text
6/9 15.00 Vita Hästen - Västervik 4-1 [Text
13/9 19.00 Vita Hästen - AIK 1-5 [Text][Highlights]
         
VÄSTERVIK   
         
15/8 19.00 Södertälje - Västervik 2-4 [Text
17/8 19.00 Oskarshamn - Västervik 3-5 [Text][Highlights]
22/8 19.00 Pantern - Västervik 1-4 [Text
31/8 19.00 Västervik - Tranås 6-1 [Text][Highlights]
1/9 16.00 Västervik - Vimmerby 1-6 [Text][Highlights]
4/9 19.00 Karlskrona - Västervik 3-2 [Text][Highlights]
6/9 19.00 Vita Hästen - Västervik 4-1 [Text
14/9 19.00 Västervik - Pantern 2-4 [Text
         
VÄSTERÅS   
         
15/8 19.00 Västerås - Almtuna 2-1 (PS) [Text][Highlights]
24/8 20.00  Köping - Västerås 2-8 [Text][Highlights]
25/8 13.00 Arboga - Västerås 3-4 [Text][Highlights]
26/8 12.00 Surahammar - Västerås 1-4 [Text][Highlights]
28/8 19.00 Västerås - Tingsryd 0-2 [Text][Highlights]
31/8 19.00 Västerås - Södertälje 2-0 [Text]
7/9 19.00 Leksand - Västerås 4-1 [Text]
8/9 13.00 AIK - Västerås 6-1 [Text][Highlights
9/9 16.00 Södertälje - Västerås 2-1 [Text][Highlights]
14/9 19.00 Almtuna - Västerås 2-4 [Text]